PDA

Zobacz pełną wersję : Dodatek like do Facebooka jak zrobic, zeby sam się dodał do wszystkich artykułów



marking
06-03-2015, 15:40
Witam tak jak w temacie. Zainstalowałem dodatek, wystarczy ze w artykule wpisze {flike} i jest ok. Natomiast nie mam czasu na to, zeby teraz zmienic kazdy artykuł tak, przykładowy zmieniłem dla zobrazowania http://akwarysta.eu/index.php/opisy-ryb/126-maylandia-greshakei-metriaclima-greshakei :). Jak zrobić, zeby np. {flike} wpisało się wszędzie w każdy artykuł na samej górze np. zaraz pod wyświetlaną tutaj kategorią?

marking
06-03-2015, 16:50
a jeszcze lepiej żeby pod artykułem to było

marking
06-03-2015, 17:36
Nie mogę edytowac posta, wiec odpowiadam sam sobie, prosze moderatorow o nieodebranie tego zle, najlepiej by było gdyby dodawało mi ten tekst automatycznie pod CZYTAJ WIĘCEJ tzn nie pod przyciskiem czytaj więcej, tylko w joomli w całym artykule, czyli w edycji artykułu pod kreseczkami ----------------- zeby sie pojawiało automatycznie {flike}

Winnetou
07-03-2015, 12:09
Było wałkowane tu już setki razy
Ze swojej strony polecam to
www.joomla-overview.eu/cms-joomla/kontakt-i-opinie/jv-social
ale to nie jedyny tego typu dodatek/moduł który potrafi automatycznie dodać lubie to do wszystkich lub wybranycy kategorii artykułów

marking
07-03-2015, 19:27
Winnetou dzieki pewnie to zainstaluje ale nie zrozumirlismy się. Zapytałem czy istnieje mozliwosc taka aby w kazdym artykule ktory juz mam kreseczki z więcej czyli ------------- zamienily mi się na -------- {flike} bo chcialrm izywac posiadanego modulu juz od like fb. Dodatkowo aby piszac nowy artykul i klikajac wiecej zamias samych kreseczrk abu tez sie pojaeiqly kreseczki z {flike} od razu. Ale pewnie zmienie na ten twoj moduł :). Bardzo dziękuję :).