PDA

Zobacz pełną wersję : VirtueMart - zmiana w sposobie składania zamówienia, zmiana kodowania (?)



passa
10-03-2015, 15:16
Witam serdecznie,

mam nastepujący problem:

zakupiłam ten szablon http://livedemo00.template-help.com/virtuemart_49103/

Niestety nie wiedziałam wtedy jeszcze, że w tym szablonie sposób składania zamówienia jest nieprzejrzysty - muszę to zmienić. Potrzebna jest w tym celu zmiana kodowania, tak mi przynajmniej powiedziano w pomocy, w której ten szablon zakupiłam. I podobno zmiana tego nie wchodzi w ramy oferowanej przez nich pomocy. Skierowano mnie na oficjalną stronę VM, ale jeszcze nie dostałam tam odpowiedzi. Możliwe jednak, że tu ktoś mi da jakąś podpowiedź?

Obecnie zamówienie składane jest na jednej stronie:
8171

Aby sposób zamówienia był zgodny z wymaganiami, potrzeba je rozbić na poniższe części:
1. Tabelka z towarem, który klient ma zamiar kupić oraz dwa przyciski. Jeden - że zakupy będą kontynuowane i drugi, że klient chce przejść do kasy

8172

2. Nastęopna karta to ta z adresem

8173

3. Następna z płatnościami:

8174

4. Następna potwierdzająca poprawność danych i przycisk umożliwiający ich ew. poprawkę.

8175

5. Następnie finalizacja zakupu:

8176


Wiem, że trzeba pewnie "coś" pozmieniać w php. Jeśli jest ktoś, kto umiałby mi to wytłumaczyć, byłabym wdzięczna za podpowiedź.

Jeśli jednak jest to zbyt skomplikowane, aby mi to wytłumaczyć, natomiast jest tu na forum ktoś, kto umiałby to przeprogramować, to proszę podać ewentualną cenę za przysługę.

Będę wdzięczna za wszystkie odpowiedzi!

Pozdrawiam serdecznie
passa

passa
11-03-2015, 08:33
PS A może jest jakis specjalny moduł w tym celu? Niestety ja nie znalazłam żadnego... Ale może zna ktoś cos?
Bardzo proszę o odpowiedź.

Gall Anonim
11-03-2015, 13:22
@passa - bez urazy ale sposób opisu przez Ciebie problemu jednoznacznie wskazuje iż wiedza którą posiadasz obecnie wyklucza wykonanie zamian których potrzebujesz "tu i teraz" samodzielnie - być może w niemożliwej do określenia na obecną chwilę przyszłości ale jest rozwiązanie dostępne dla ciebie - dział zleceń, ewentualnie musisz oczarować któregoś z obecnych na forum speców :-)
Z uszanowaniem,
Gall Anonim

passa
11-03-2015, 13:43
Tak przypuszczałam, że to zbyt skomplikowane dla mnie - ksiażka z php kurzy się na półce. Wstawię to w zlecenia :) Dzięki za odpowiedź.

Miłego dnia!
passa