PDA

Zobacz pełną wersję : Zapętlenie przekierowań na stronie.



webi
11-03-2015, 15:22
Witam,

Zwracam się z prośbą o pomoc dotyczącą komunikatu " zapętlenie przekierowań na stronie", który pojawia się na głównej stronie sytemu ( czyli w indeksie). Co ciekawe wszystkie pozostałe strony wyświetlają się poprawnie. Sytuacja pojawia się wtedy gdy zaczynam porządkować artykuły w kategoriach w popularnych modułach (nowości. migawki itp).Instalowałem też inny moduł, który pobrałem z http://extensions.joomla.org ale problem nadal występował. Za każdym razem aby wrócić do poprawnego wyświetlania index'u musiałem importować bazę, z którą serwis jeszcze działał. Komunikat, który się pojawia dołączam do posta8179

Bardzo proszę o pomoc kto się z tym problemem już spotkał. Próbowałem znaleźć jakieś rozwiązanie w necie ale każde jest do niczego. Najczęściej sugerowanymi problemami są ciasteczka albo coś z bazą danych. Jednak nie dowiedziałem się co to za problem. Czytałem na forum, że ktoś miał już taki problem ale nie uzyskał odpowiedzi. A może to sprawka samego sytemu 3.4.
Będę wdzięczny za jakąkolwiek podpowiedź w tej sprawie.

Pozdrawiam

morphic
19-03-2015, 15:46
Podejrzewam, że albo brużdzi jakaś wtyczka, albo coś nie tak w .htaccess masz nie tak ustawione. W jakim sensie porządkujesz te artykuły? Bo samo przeciąganie wyżej-niżej nie powoduje żadnej różnicy, ale już przeniesienie do innej kategorii i owszem (chociaż ID artykułu się nie zmienia).