PDA

Zobacz pełną wersję : Przekierowanie z administrator na stronę główną, jak wyłączyć?



MirekXZ
15-03-2015, 10:20
Witam,

zgłosiła się do mnie znajoma abym jej pomógł zaktualizować stronę, ponieważ z osoba która założyła jej wcześniej tą stronę urwał się kontakt.

Problem w tym że wcześniejszy webmaster zabezpieczył stronę tak że nie da się wejść w ogóle na zaplecze.
Udało mi się jednak do niego dodzwonić, i stwierdził że to dodatkowe zabezpieczenie w bazie danych, po prostu brakuje ścieżki jakiejś w bazie...

Myślałem że uda mi się tą ścieżkę samemu namierzyć ale jednak sprawa jest trudniejsza niż myślałem, macie jakiś pomysł gdzie w bazie może być coś co odpowiada za to że wchodząc na administrator przekierowuje nas do głównej?

Wersja joomli to 2.5.4
Raczej nie ma dodatków typu jsecure bo nie widzę tego komponentu na ftp.

Gall Anonim
15-03-2015, 10:30
JSec... jest jednym z wielu rozszerzeń zmieniających ścieżkę dostępu do zaplecza,
sprawdź co jeszcze jest zainstalowane z rozszerzeń trzecich odpowiedzialnych za bezpieczeństwo lub ci nieznanych.
Podaj ich listę tutaj.

MirekXZ
15-03-2015, 10:39
admintools_acl - takie tabele mam w bazie, i nie znam ich..
aicontactsafe,
facileforms,

reszta jest mi znana

Gall Anonim
15-03-2015, 11:03
wyłącz akeeba admintools - akurat on daje taką możliwość o ile pamiętam - to powinien być komponent i ze dwa dodatki
więc
najpierw kopia zapasowa bazy, potem wyłącz komponent i dodatki od niego

- - - Updated - - -

pozostałe dwa to formularze

MirekXZ
15-03-2015, 11:16
No ale jak to wyłączyć z poziomu phpmyadmin??

Gall Anonim
15-03-2015, 12:03
Wiesz co = zrób najpierw kopię zapasową a potem poszukaj tabeli extensions, a w niej odpowiednich wpisów - ale na twoim miejscu bym to zlecił skoro brak ci doświadczenia w tym zakresie