PDA

Zobacz pełną wersję : Połączenie sklepu z membership



rkonik
16-03-2015, 18:18
Potrzebuję komponentu który będzie łączył dosyć nietypowe rozwiązanie przynajmniej dla mnie.

Chodzi o coś w rodzaju sklepu, że klient jest w stanie sobie wejść wybrać towar, plik i kupić.
I jest pewne ale.
Chodzi o to że po zalogowaniu się pewna grupa klientów będzie widziała więcej w sklepie lub Konkretny klient będzie widział jakiś plik a reszta klientów nie będzie go widziała. Czy któreś z obecnych i dostępnych rozwiązań posiada taki mechanizm? Dodam że było by super jakby była możliwość płacenia przez payu.

Rozwiązanie nie musi być koniecznie za Free. Będę wdzięczny za pomoc w podpowiedzi.

Gall Anonim
16-03-2015, 18:29
HikaShop w wersji Biznes
- tyle że pamiętaj iż albo klienci muszą zostać przypisani ręcznie do konkretnej grupy, ale istnieje o ile kojarzę również możliwość że po pierwszym zakupi (chyba też po zakupie konkretnego produktu/pliku) klient zostanie przypisany do wskazanej grupy.
O ile kojarzę istnieje możliwość kupienia payu - ewentualnie możesz zlecić wykonanie na forum - na chwilę obecną mogę przekazać kontakt na osobę która wykonała przelewy 24 i dotpay, więc możesz spytać o możliwość zakupu lub zlecić payu.

rkonik
16-03-2015, 22:09
Ciekawe rozwiązanie nigdy go nie używałem muszę się mu przyjrzeć dokładniej, ale widzę że chyba idę w złym kierunku chodzi o to że zbyt dużo możliwości do moich potrzeb.

Myślę o czymś prostszym. Nawet jestem skłonnym zrezygnować ze sklepu a zostawić tylko coś w rodzaju membership do plików ale coś ACL musi zostać bo to jest dosyć istotne. Znasz może coś takiego?

Dzięki za poprzednią odpowiedź.

Gall Anonim
16-03-2015, 22:31
Tyle że membership to raczej subskrybcja // dostęp do treści i ewentualnie plików czasowo więc jeden czort - a grupy i poziomy subskrypcji ustalasz sam.
ACL - dostępny w jednym i drugim przypadku.

rkonik
16-03-2015, 22:44
Poleciłbyś jakieś do membership czy subskrypcji ? Tam gdzie automat odnośnie płatności da już pewien dostęp po zatwierdzeniu płatności?