PDA

Zobacz pełną wersję : bot do reklam google



tomek32
09-02-2006, 01:52
witam ściągnołem ze strony (dodatek) a mianowicie bot_AdSens byly 2 pliki o tej samej nazwie bot_adsens.php i bot_adsens.xml zainstalowałem bot i mam pytanko co dalej robić by te reklamy wyświetlało ?? co mam zrobić ??

zwiastun
09-02-2006, 02:15
Nie znoszę takich pytań. Ale niech Ci będzie - jak zainstalowałeś, to po to masz menu MODUŁY w panelu administracyjnym, a tam MODUŁY WITRYNY, aby umieścić moduł w odpowiednim obszarze (pozycji) i ustawić jego parametry.
Podstawowe informacje o korzystaniu z Joomla są w menu POMOC (http://pomoc.joomla.pl), to jest forum do rozwiązywania problemów, a nie nauki początkujących!

danieladrianka
09-02-2006, 17:19
zwiastun nieco się zdenerwował ale każdy ma prawo ;), a co do tomek32 to masz zainstalowany bot, który służy do wstawiania reklam google w treści artykułów, potrzebny by ci był jeszcze moduł by te reklamy publikować poza artykułami ;) no i oczywiście aby te reklamy wogóle się wyświetlały to trzeba być partnerem google i posiadać swój własny ID nadany właśnie przez google ;)

ekspert
09-02-2006, 17:27
a można wiedzieć jaki moduł jest potrzebny żeby wyświetlić je poza artykułami. Może jakiś link.

danieladrianka
09-02-2006, 17:31
Ot chociażby ten ->