PDA

Zobacz pełną wersję : Joomla - old photo?



smuteczek
18-03-2015, 23:45
Proszę doradźcie jakich użyć „komponentów” do stworzenia strony. Planuję stworzyć stronę ze starymi zdjęciami z mojej miejscowości. Chciałbym aby były następujące funkcjonalności:
1. Rejestracja użytkowników – zatwierdzanie przez admina

przy rejestracji przepisać kod z obrazka



może rejestracja potwierdzana sms-em (chodzi mi oto aby rejestrowali się „prawdziwi ludzie” – można by odsiać niepożądanych użytkowników) - czy to zbyteczne zabezpieczenie?

2. Galeria

dodawanie zdjęć przez użytkowników (zatwierdzanie przez admina)
ograniczony rozmiar plików



dodawanie komentarzy przez użytkowników (zatwierdzane przez admina)
dodawanie filmów do galerii z youtuba

3. W przyszłości a może od razu dodawanie artykułów + komentarze.

Planowane obciążenie www (trudno powiedzieć) sam mam około 1000 zdjęć do opublikowania. Zastanawiam się jak posegregować zdjęcia? według: dat, tematycznie, według użytkownika który dodał zdjęcie. Najlepiej jak już wcześniej wspomniałem w wyszukiwaniu były takie opcje. Albo po prostu w spisie użytkowników można było podejrzeć kto co opublikował.

Czy do wyżej wymienionych funkcjonalności wystarczy joomla + joomgallery + jakiś „rozbudowany” edytor ( do tej pory korzystałem z JCE a może lepszy byłby K2)?

Z góry dziękuję za pomoc.

Winnetou
19-03-2015, 12:20
Czy do wyżej wymienionych funkcjonalności wystarczy joomla + joomgallery + jakiś „rozbudowany” edytor ( do tej pory korzystałem z JCE a może lepszy byłby K2)?

Edytor JCE to edytor, a K2 to komponent do gromadzenia/publikowania treści i jako taki może korzystać z edytora JCE. Nie myl jednego z drugim
A na resztę w zasadzie sam sobie odpowiedziałeś