PDA

Zobacz pełną wersję : Problem z instalacją komponentu



DcBL
19-03-2015, 16:41
Witam drodzy forumowicze,

Nie wiem czy to dobry dział, jeśli nie to proszę o przeniesienie.

Mój problem polega na tym że nie mogę ponownie zainstalować komponentu.
W momencie jak próbuje zainstalować ponownie dodatek, nawet bez jakiejkolwiek zmiany najpierw wyrzuca mi błąd:


Warning: array_merge() [function.array-merge (http://atuirena.hekko24.pl/administrator/function.array-merge)]: Argument #1 is not an array in /home/atuirena/domains/...../public_html/libraries/cms/installer/helper.php on line 154

Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /home/atuirena/domains/..../public_html/libraries/cms/installer/helper.php on line 207

następnie w zapleczu wyświetla mi to:

Ostrzeżenie

JFTP::store: Błędna odpowiedź
Ostrzeżenie: Nie powiodło się przeniesienie pliku!
JFolder::pliki: Ścieżka nie jest folderem. Ścieżka: /home/atuirena/domains/..../public_html/tmp/install_550aedd466560
JFolder::folder: Ścieżka nie jest folderem. Ścieżka: /home/atuirena/domains/..../public_html/tmp/install_550aedd466560
JFolder::pliki: Ścieżka nie jest folderem. Ścieżka: /home/atuirena/domains...../public_html/tmp/install_550aedd466560
JInstaler::Instalacja: Nie znaleziono pliku instalacyjnego XML

Próbuję przerobić komponent z joomla 1.5 do 3.X ponieważ tylko taki istnieje a twórca nie aktualizuje już tego.

Pozdrawiam.

zwiastun
19-03-2015, 16:55
Nie sposób na postawie opisu wywnioskować, dlaczego pojawia Ci się taki błąd. Wystarczy że masz jakiś bład w pliku instalacyjnym XML

DcBL
19-03-2015, 17:02
no właśnie problem w tym że za 1 razem zainstalował się poprawnie, a za drugim razem już nie chce, nic nie zmieniałem w xmlu

DcBL
19-03-2015, 22:52
no to doszedł kolejny problem... nie mogę nic zainstalować
uprzedzam pytanie, configuration.php - ścieżki jak najbardziej poprawne