PDA

Zobacz pełną wersję : Nie widzę w panelu google adsense jednostek reklamowych wstawionych za pomocą wtyczki



andrzej427
20-03-2015, 15:31
Witam
Przeszukałem forum adsense oraz to forum jak i wiele innych miejsc lecz nie znalazłem odpowiedzi na moje pytanie.

Dotyczy Joomla 1.5.26

Nie widzę w panelu google adsense jednostek reklamowych które wstawiłem na stronę za pomocą wtyczki ( konkretnie jest to mod_adsense_joomlaspan_3_ClickSafe).

Robiłem to na zasadzie generowania w panelu google adsense nowych jednostek reklamowych, pobierałem z nich numer kanału i wstawiałem do wtyczki mod_adsense_joomlaspan_3_ClickSafe (nr wydawcy oczywiście też)

Reklamy wyświetlają się poprawnie, wszystko jest wporządku oprócz tego że nie widzę tych jednostek reklamowych w panelu google adsense, co uniemożliwia mi sprawdzanie i kontrolowanie ich skuteczności, liczby kliknięć, robienia raportów itp.

Dodam również że w panelu google adsense widzę jednostki reklam których kod wstawiłem w całości bezpośrednio na stronę, bez użycia wtyczki.

Czy więc powodem tego stanu jest to że umieszczam reklamę za pośrednictwem wymienionej wyżej wtyczki? czy można to jakoś zmienić? jeśli nie to czy sa takie wtyczki lub sposoby ich używania - tak aby reklamy przez nie wstawiane były widoczne w panelu google adsens ?

Uprzejmie proszę o jakiekolwiek wskazówki