PDA

Zobacz pełną wersję : Niusy z poziomu www



verde.
07-03-2007, 11:01
Witam przeczytalem chyba cale forum i nic nie znalazlem co by mnie interesowalo. Postanowailem ze ten dzial bedze najlepszy. A mianowicie. Chodzi mi o system ( modul - komponent ) ktory umozliwia kazdemu zarejestrowanemu dodanie wlasnego niusa. Dodatkowo niusy by musialby byc zatwierdzane przez administracje danego serwisu. Wiadomo by ktos nie narobil burdy i nie podawal malo znaczacych lub klamiliwych informacji.
Doczytalem sie tylko o grupach w jooomla ze mozna robic i dawac im mozliwosc dodawania info. To mnie wcale nie interesuje ze tak powiem.
Chodzi mi tylko i wylacznie o dodawanie niusów z poziomu www i te niusy bedzie mogl dodawać kazdy zarejestrowanu czlowiek , bezwzgledu do jakiej grupy bedzie nalezal w systemie.
Czy moze istnieje owy komponent modul który ma moze takie lub podobne wlasciwosci ?

Rybik
07-03-2007, 11:38
usdostepnij usermenu, tam jest link do wstawiania tresci przez zarejestrowanych a jak nie to jest taki lkink do wyboru przy dodawaniu linkow do menu, pewnie nie pozwala on na ograniczenie wyboru kategorii (np niusy) ale skoro i tak maja wymagac zatwierdzenia to kazde inne artykuly bedziesz sobie usuwac
w razie czego posilkuj sie komponentami EZsubmit, CZsubmit i ogolnie przejrzyj www.extensions.joomla.org (http://www.extensions.joomla.org)