PDA

Zobacz pełną wersję : Import bazy danych z PHP Version 5.5.12 do PHP 5.4



Kwiot
27-03-2015, 22:27
Witam
Mam problem z importem bazy danych, próbowałem różnych sposobów, ale nic nie pomaga, nie mogę "zmusić" PHPMyAdmin do zaimportowania bazy na lokalny serwer.
Nie wiem czy problemem niue jest wersja PHP, na serwerze jest PHP Version 5.5.12-0+tld2 a JAMP ma 5.4, czy to może być przyczyną?

Pozdrawiam
Jacek

Jola
28-03-2015, 16:18
A co ma piernik do wiatraka?
Jak chcesz importować?
Jaka duża baza?
Jakie błędy?

Kwiot
28-03-2015, 19:16
Nie wiem co ma (może) mieć wspólnego, ale szukam już wszystkich rozwiązań, bo robię imprt baz innej strony (inny serwer, PHP 5,3) i wszystko hula. Jak robię z tego serwera na którym jest 5.5, to nie da rady, czego bym nie próbował. Baza jest ok. 30 MB (PHPMyAdmin) to jest strona postawiona na Joomli. DELIMITER $$ -- -- Procedury -- CREATE DEFINER=`admin1292_joomla`@`%` PROCEDURE `jos_TeraWurfl_FallBackDevices`(current_fall_back VARCHAR(64)) BEGIN WHILE current_fall_back != 'root' DO SELECT capabilities FROM jos_TeraWurflMerge WHERE deviceID = current_fall_back; SELECT fall_back FROM jos_TeraWurflMerge WHERE deviceID = current_fall_back INTO current_fall_back; END WHILE; END$$ MySQL zwrócił komunikat: Dokumentacja #1548 - Cannot load from mysql.proc. The table is probably corrupted Dzieje się tak bez względu na format czy ustawieniu rodzaju zgodności baz.

Jola
28-03-2015, 19:39
Podczas importu pomiń Procedury.
Procedury są ściśle przypisane do bazy danych (poprzedniej nazwy bazy danych) i jak widać mają inny DELIMITER.
Procedurę przenieś osobno usuwając DEFINER=`admin1292_joomla`@`%`

Kwiot
28-03-2015, 20:17
Wielkie, ale to wielkie dzięki , faktycznie problem był z procedurami, czasami mamy coś przed oczami a nie widzimy, na szczęście są ludzie którzy pomogą bezinteresownie. :up: