PDA

Zobacz pełną wersję : Przetwarzanie wsadowe zaznaczonych artykułów: wyświetlanie



szymiii
28-03-2015, 11:16
Cześć!

Jeśli źle dobrałem tytuł wątku, albo umieściłem w złym miejscu: serdecznie przepraszam. Jestem tu nowy.

Otóż mam od jakiegoś czasu problem z joomlą. Praktycznie co tydzień pojawia się coś nowego i zastanawia mnie czy to nie przez ostatnie aktualizacje. Zaczęła mi ona wariować. Co gorsza: zaczęło się to dziać po zmianie szablonu strony, ale przecież szablon strony ma się do zaplecza, modułów i komponentów nijak...

Otóż od kilku dni po wejściu na zaplecze w Menu: Artykuły > Artykuły normalnie przekierowuje mnie do spisu wszystkich artykułów, ale od razu włącza się okienko "Przetwarzanie wsadowe zaznaczonych artykułów". A nie mam nic zaznaczone, nawet jeśli jakieś tam opcje powybieram i wcisnę "wykonaj" pojawia się komunikat, że przecież żadne artykuły wybrane nie są. Na dłuższą metę to bardzo męczące.

Możecie coś mi doradzić? Ja jestem w stanie w ogóle usunąć to z kodu zaplecza (bo i tak się z tego nie korzysta). Tylko jak...

Z góry dzięki za jakąś diagnozę, wskazówki.

Gall Anonim
28-03-2015, 13:11
Pytanie zasadnicze
źródła rozszerzeń/nowego szablonu?

Alchelor
18-02-2016, 12:32
Witam,

Przepraszam, że odgrzebuję, ale mam identyczny problem, z tym, że nie zmieniałem szablonu i ja mam komunikat "Przetwarzanie wsadowe zaznaczonych modułów" przy każdym przejściu do menu "Moduły" w zapleczu. Ktoś wie czym to cholerstwo jest spowodowane?