PDA

Zobacz pełną wersję : [PILNE] Problem z otwierającymi się Artykułami



Venoms
02-04-2015, 12:05
Witajcie.
Próbuję naprawić już parę dni ten błąd jednakże dalej mi nie wychodzi.
W czym jest problem ??
A dokładnie w tym iż moduł z artykułami jest w pozycji (mainbottom-a), jednakże po kliknięciu w dany artykuł otwiera się on w Mainbody.
I niestety cała strona się rozsypuje:
8230
Artykuł jest w mainbody, a reszta modułów jest pod spodem.
Chciał bym aby artykuły wyświetlały się w tej samej pozycji w której jest zamieszczony moduł, mniej więcej tak:
8231
Jednakże nigdzie nie mogę znaleźć jak zmienić położenie artykułu po jego otwarciu. Gdyż sam moduł jest dobrze umiejscowiony.
8232
Jednakże po otwarciu już nie.

Nie wiem jak to rozwiązać i nie mam już pomysłów, może jeżeli nie można nic z tym zrobić to może czym to zastąpić, albo jakiś inny pomysł jak to rozwiązać.

Pozdrawiam, Dziękuję z Góry za pomoc :)

Gall Anonim
02-04-2015, 14:15
Wróżąc ze szklanej kuli Artykuł po otwarciu pojawia się w pozycji content i jest to miejsce do obsługi komponentów (i jest to miejsce standardowe do obsługi komponentów) natomiast układ rozsypuje się prawdopodobnie dlatego że wynika to ze struktury lub faktu iż artykuł był przeklejany z worda (innego edytora z własnymi stylami) lub innej strony, ewentualnie zawiera jakieś "cudeńko".

zwiastun
02-04-2015, 15:30
Ja tam z kuli wróżyć nie "bede" - wszystko jest ok, działa jak ma działać. Artykuł pokazuje się dokładnie tam, gdzie się ma pokazywać, czyli w miejscu przeznaczonym na komponent (czyli główną treść strony) (co napisał już @Gall Anonim wyżej) . Ja rozumiem, że kolega @Venoms by chciał, by się działo, jak to jemu się wyobraża, ale - niestety, źle mu się wyobraża. To se ne da.