PDA

Zobacz pełną wersję : Alternatywa dla Korespondencja Seryjna



kzyhu
07-03-2007, 16:47
Witam!
Moja baza w Joomli liczy już ponad 300 użytkowników.
Do użytkowników co jakiś czas wysyłam informacje, niestety nie nadaje się już
do tego wbudowany komponent MassMail czyli Korespondencja Seryjna.
Po prostu wiesza się, serwer przerywa połączenie, nie rozsyła żadnych mejli.

Szukam alternatywy dla tego komponentu. Komponentu, którym będą mógł masowo wysyłać e-mail'e do zarejestrowanych już użytkowników. Chodzi o to, aby komponent korzystał z bazy e-mail zarejestrowanych użytkowników.

Istnieją komponenty alternatywne, ale wszystkie które znalazłem posiadają swój własny moduł, formularz do zapisywania się na newsletter, a żaden nie korzysta z istniejącej bazy e-mail użytkowników.

Może ktoś z szanownych forumowiczów zna komponent odpowiedni dla mnie?

Pozdrawiam!

kurtz
07-03-2007, 17:58
[...]

kzyhu
11-03-2007, 22:47
Proszę mi podpowiedzieć, jak wyexportować kontakty z Joomli, aby móc je przenieść do Lettermana?

Przypomnę, że szukam alternatywy dla komponentu Korespondencja Seryjna. Komponentu, którym będą mógł masowo wysyłać e-mail'e do zarejestrowanych już użytkowników. Chodzi o to, aby komponent korzystał z bazy e-mail zarejestrowanych użytkowników. Nie potrzebuję i nie chcę tworzyć nowych biuletynów tylko rozsyłać mejle do zarejestrowanych do tej pory użytkowników.

chloe
08-08-2007, 11:17
Wznawiam temat. Czy istnieje komponent, ktory pozwala, by uzytkownik rejestrujacy sie do serwisu automatycznie zostal dodawany do newslettera? albo zeby chociaz mial do "odznaczenia" pole "newsletter" (domyslnie zaznaczone). Jak to zrobic?