PDA

Zobacz pełną wersję : Szablony www za free



helpik
08-04-2015, 13:05
Proponuję wix.com [adres usunięty - zwiastun] stworzycie tam stronę za darmo na ich serwerze, duże możliwości i mnóstwo dodatków. Ja stworzyłem w ten sposób swoje dwie strony [usunięto spamerskie adresy stron - zwiastun] i przekierowałem na stronę wix. Polecam, łatwo, przyjemnie i free.

zwiastun
08-04-2015, 13:39
Chrzanisz, jak pijany albo niespełna rozumu.
To złodziejska oferta, mieszanie ludziom w mózgach, naciągactwo, byle złapać klienta.
Za free? A te 17.08 na miesiąc to co? Nie pieniądze? Rocznie 194 złote za 500 MB miejsca, 1GB przepustowości i oszukańczy "darmowy hosting"?
Za dużo mniejszą kwotę każdy w tym kraju znajdzie dużo lepszą ofertę hostingu!

Z zasady Twój post powinien wylecieć w kosmos. Zostaje jako ostrzeżenie dla tych, którzy mogliby dać się nabrać!
Twoje konto usuwam - nie przyszedłeś tu po to, by znaleźć pomoc albo pomóc innym, ale by spamować.

jkaminski
29-05-2015, 10:50
Nie chcę, żeby mnie Pan administrator też powiedział, że ja oszukuję ludzi :) Ale można pobrać darmowe szablony ze strony http://www.templatemonster.com/pl/free-templates/. Tam co tydzień pojawia się nowy szablon.

zwiastun
29-05-2015, 11:34
@jkamiński: darmowe szablony dla Joomla można pobrać niemal z każdego klubu szablonów. Reakcja na post @helpika wynikała z tego, co proponował. To nie były szablony Joomla, a oszukańcza oferta.

jkaminski
29-05-2015, 11:43
Zgadzam się:) Tam jest opłata za użycie serwisu.