PDA

Zobacz pełną wersję : prubuje wypakować strone na serwerze home.pl i wywala takie coś



czak
13-04-2015, 08:07
Witam prubuje wypakować strone na serwerze home.pl i wywala takie coś , co zrobić ? zawsze wszędzie dobrze szło .
http://zapodaj.net/210aa58108e90.png.html

noras
13-04-2015, 10:11
Próbowałeś rozpakować akebą lokalnie? To plik .jpa? Wyklucz jego uszkodzenie.
Spróbuj zrobić kopie do pliku zip. I wypakować ją ręcznie.

czak
13-04-2015, 13:52
tak to jest plik jpa próbowałem jeden raz potem drugi raz zrobiłem nową kopię i też tak samo.

noras
13-04-2015, 14:27
W ustawieniach akeby zmień aby robił kopie do pliku .zip. Wtedy ręcznie wypakuj na serwer i uruchom stworzony przez akebę instalator.

Dla pewności, sprawdź czy maszt ten sam problem z wypakowaniem jpa w środowisku lokalnym.Jeśli tak to spróbuj zip. Przyczyn może być kilka, wyeliminuj najpierw problemy ze środowiskiem a potem format pliku - jeśli to nie pomorze daj znać będziemy kombinować dalej.

bllum
13-04-2015, 14:28
Co mi przychodzi do głowy to sprawdzenie uprawnień do pliku components/com_jce/editor/extensions/popups/jcemediabox/tmpl/index.html

...wydłuż też czas wykonania skryptu w php



jako że to home.pl dodaj plik php.ini w katalogu z kickstartem
o treści:
magic_quotes_gpc=off

lub uruchom skrypt na domenie bez separacji serwisu

czak
13-04-2015, 14:40
no i wypakowałem zip zainstalowałem i nie widać podstron (tylko gdy ustawiam na główną to widać) i w galeri zdjęć w powiększeniu nie widać, na zapleczu wywala takie ostrzeżenie , jak to naprawić. Na serwerze webserv ładnie wypakowuje jpa i wszystko śmiga.
Ostrzeżenie JFolder::folder: Ścieżka nie jest folderem. Ścieżka:

bllum
13-04-2015, 15:02
zmien nazwę pliku htaccess.txt na .htacsess
komunikat na zapleczu to wina o ile dobrze pamiętam błędnych ścieżek to folderu log i/lub tmp w ustawieniach joomla.

Pigul
13-04-2015, 15:05
jest jedno bardzo proste rozwiazanie. kopiujemy na serwer który mamy na home.pl plik kopi z rozszerzeniem .jpa
wgrywamy pliki kickstart od Akeeby oraz tworzymy folder bin z uprawnieniami 755
dodatkowo wgrywamy plik php.ini zeby wyeliminować błąd magic_quotes występujący na serwerach home.pl gdzie z automatu ustawione są one na On

dokładny wpis to:
magic_quotes_gpc = Off
magic_quotes_runtime = Off
magic_quotes_sybase = Off

odpalamy sciezke http://twojastrona.pl/kickstart.php ... i instalacja przebiega w calosci bezproblemowo

Gall Anonim
13-04-2015, 19:51
komunikat na zapleczu to wina o ile dobrze pamiętam błędnych ścieżek to folderu log i/lub tmp w ustawieniach joomla.
To raczej kiepsko pamiętasz => kwestia separacji katalogu osadzenia instalacji witryny.

bllum
13-04-2015, 20:40
To raczej kiepsko pamiętasz => kwestia separacji katalogu osadzenia instalacji witryny.

chyba nie aż tak kiepsko, bo od tego czy separacja jest włączona, czy nie zależą ścieżki w joomla.

czak
14-04-2015, 07:26
to jak naprawić te ścieżki ?

bllum
14-04-2015, 11:33
O ile dobrze pamiętam
1 "bez separacji serwisu" ścieżki:
/[Twój katalog joomla]/tmp
/[Twój katalog joomla]/log

2. "z separacją serwisu" ścieżki:
/public_html/[Twój katalog joomla]/tmp
/public_html/[Twój katalog joomla]/log

...ale dawno home.pl się nie bawiłem więc coś mogło mi umknąć, więc potraktuj to jako podpowiedź, nie jako pewniak ;)