PDA

Zobacz pełną wersję : Joomla banery użytkowników-moduł dodawania



lisartur
15-04-2015, 20:58
Witam
Czy jest jakiś moduł który pozwala na dawanie banerów ale przez użytkowników zarejestrowanych.
Znalazłem takie co podaje administrator ale mnie chodzi żeby ja nie siedział tylko użytkownicy mają podać baner o zadanej wilekości i na stronie w konkretnym miescu pojawiają się wtedy banery dodane przez użytkowników.

lisartur
15-04-2015, 22:16
Znalazłem w Konfiguracji globalnej w Kompnecie Reklamy zakładkę UPRAWNIENIA
Dałem dla grupy REGISTERED wszystko na Dozwolone ale nie wiem jak tego dalej użyć
tzn jak użytkownik zarejestrowany moze dodać reklamę czy jest jakiś link do tego?

zwiastun
15-04-2015, 22:43
Skoro nie bardzo wiesz, jak tego użyć, to może nie używaj i poczekaj, aż Ci ktoś coś podpowie?
Grzebanie w konfiguracji uprawnień, gdy się nie ma o tym zielonego pojęcia, to jak wkładanie klucza pod wycieraczkę i przyklejanie na drzwiach kartki z napisem Klucz pod wycieraczką.

Dodawanie banerów do strony to rola i uprawnienie wydawcy, a nie byle kogo, nawet jeśliby to miał być powszechnie szanowany użytkownik. Nie spodziewaj się raczej, że ktoś Ci podpowie jakieś rozszerzenie rozwiązujące Twój problem. Ale może ktoś podpowie. Nie przesądzam.