PDA

Zobacz pełną wersję : Nieszczęsny HOME



skyone
18-04-2015, 21:55
Witam,
Chcę usunąć frazę Home z tytułu w oknie przeglądarki a także link-button Home z głównego menu. Wydaje się, że wszystko poukrywałem/wyłączyłem a mimo to w tytule okna przeglądarki nadal pojawia się Home przed tytułem strony a menu główny zniknął napis home a zastał goły wąski przycisk bez napisu. Jak się tego pozbyć?
Joomla 3.4.1.

zwiastun
19-04-2015, 02:24
link do strony, bo nie wiadomo które HOME chodzi

skyone
19-04-2015, 11:21
skyone.zz.vc/sorplex po prawej stronie loga u gory został goły przycisk a w tytule okna przeglądarki uparcie widnieje Home -

zwiastun
19-04-2015, 13:02
Nazwa Home to tytuł startowej pozycji menu. To, że ją ukryłeś tak czy inaczej nie ma znaczenia. Należy zmienić tytuł, alias i zajrzeć, czy przypadkiem nie ma jeszcze w opcjach podanego tytułu dla przeglądarki.
Dlaczego Ci się wyświetla ów prostokąt? Coś w tym menu zostawiłeś - bez obejrzenia od zaplecza trudno powiedzieć, co.

skyone
19-04-2015, 15:42
Pozycję menu Home wyrzuciałem z Main menu i przeniosłem do User menu - prostokąt na belce głównego menu już się nie wyświetla. Zmieniłem tytuł i alias pozycji menu "Home" na "Strona główna" i teraz w tytule okna do tytułu strony dodaje Strona główna. W sumie teraz działa to tak jak chcę tylko nie wiem czy jest to zgodne ze sztuką - będę wdzięczny, gdybyś mógł zerknąć.
user i pass do zaplecza na priv.