PDA

Zobacz pełną wersję : Formularz rejestracji z limitem osób



alkalkalk
22-04-2015, 15:03
Cześć. Potrzebuję coś, co pozwoli zarejestrować się osobom na konferencje z zaostrzeniem, że jest limit osób, które to mogą zrobić. Dobrze jakby był export do pliku tych osób, ewentualnie płatność.
ChronoForms jest ok, ale nie ma limitu osób. Płatny dodatek zapewne ma takie funkcje ale który?. Liczę na odpowiedzi osób które z powyższych korzystają.
dzięki

mbsrz
22-04-2015, 15:45
Spróbuj icagenda - można tworzyć wydarzenia z rezerwacją miejsc z limitami. Ma wszystko, czego potrzebujesz oprócz płatności.

alkalkalk
29-04-2015, 11:00
dziękuje - o to chodziło. Brakuje mi jednak jakiejś weryfikacji. Np potwierdzenie mailem. Tutaj jest możliwość, że jedna osoba zarezerwuje wszystkie miejsca...

mbsrz
29-04-2015, 12:51
Niekoniecznie, są tam opcję ograniczeń, ilość miejsc na jednego maila, zresztą więcej opcji konfiguracji tam jest. Potwierdzenia mejlem też są.

Wysłane z mojego C6603 przy użyciu Tapatalka

alkalkalk
29-04-2015, 13:29
Jest mail z informacją że się zarejestrowałeś ale nic więcej. Chodzi mi o żartownisiów... Aby ktoś wpisując kilkanaście lewych danych nie zajmował miejsc.

mbsrz
29-04-2015, 13:33
Wystarczy zaznaczyć kto ma uprawnienia do potwierdzania rezerwacji. Możliwe że tłumaczenie polskie nie jest jeszcze udostępnione, i może się to dziwnie nazywać, ale lada chwila powinny być poprawki tlumaczenia. Wiem, bo sam je robię.


Wysłane z mojego C6603 przy użyciu Tapatalka

alkalkalk
30-04-2015, 09:04
Rozumiem, tak więc muszę załączyć rejestracje na czas rejestracji w icagenda ponieważ domyślnie mam ją wyłączoną. Ps. nie zauważyłem braków w tłumaczeniu.
Dziękuje za odpowiedź.

GOGOKOM
19-11-2016, 07:22
Brakuje mi opcji przesłania pliku z np. wystąpieniem na szkoleniu. Pola dodatkowe nie mają tej opcji albo wzrok nie ten :)

Wysłane z mojego QUANTUM_2_400 przy użyciu Tapatalka