PDA

Zobacz pełną wersję : Usunięciu linku z tytułu artykułu.



grafastudio
22-04-2015, 23:02
Witam. Mam problem. Chciałbym usunąć linkowanie z tytułu artykułu. Oczywiście w opcjach artykułu to zrobiłem jednak nic to nie dało ku mojemu zdziwieniu. Może w kodzie można zmienić coś, tak aby tytuły artykuły nie były linkami?
Chodzi o artykuły na stronie głównej: http://goo.gl/hzEFHU

zwiastun
22-04-2015, 23:09
Ustawienia należy dokonać w opcjach globalnych albo opcjach pozycji menu (Opcje artykułu).

grafastudio
22-04-2015, 23:19
Właśnie tam (w menu oraz w opcjach globalnych) również zmieniałem i nic to nie dało.

zwiastun
22-04-2015, 23:23
Jeśli tak jest, to może oznaczać tylko, że ktoś nadpisał szablonem standardowe rozwiązania Joomla.
Przełącz na chwilę na jeden z domyślnych szablonów, i sprawdź, czy rzeczywiście tytuły są nadal linkami.

grafastudio
22-04-2015, 23:37
Niestety po przełączeniu niewiele jest na stronie. A gdzieś w kodzie strony nie można tego usunąć? Jeśli tak to mniej więcej gdzie i czego szukać?

zwiastun
23-04-2015, 00:46
Otwórz najpierw stronę tam, gdzie masz dużo artykułów (np. na stronie przeglądu), potem dopiero przełącz szablon i odśwież stronę. Wówczas zobaczysz, jak to jest z tytułami.
Na pytani, czy gdzieś w kodzie strony nie można tego usunąć, odpowiedź nix Ci nie da, bo może to byc tylko ogólnikowa odpowiedź: można, jak się na tym zna.

grafastudio
23-04-2015, 13:15
A za jakaś kasę mógłbym prosić o pomoc i usunięcie tego linkowania? Ile by to kosztowało?

zwiastun
23-04-2015, 13:18
Podaj mi na PW dane dostępowe do zaplecza. Zobaczę, na czym polega problem.