PDA

Zobacz pełną wersję : Poblokowane pozycje menu/artykuly i opcje modyfikacji?



Adam_eM
08-03-2007, 12:52
Czesc

Mam duzy problem z administracja joomla. Kiedys zalozylem sobie stronke, ktora sukcesywnie rozbudowuje... a raczej probuje. Aktualnie probuje dodac pozycje do menu glownego, jednak - nie wiem z jakiego powodu - przy pozycjach menu wyswietlaja mi sie klodki (nie przy wszystkich). Malo tego: gdzies zniknely mi ikonki bedace odpowiedzialne za dodawanie i modyfikacje nowych pozycji ("Nowy", "Edycja", "Usun"), nie moge wiec tworzyc nowych dzialow menu ani modyfikowac istniejacych. Wczesniej nie mialem z tym problemow. Mam tez (przynajmniej tak bylo podczas instalacji a nic nie zmienialem wiec zakladam ze sie to nie zmienilo) prawa dostepu do wszystkich wymaganych katalogow. Problem dotyczy j1.0.11 w wersji polskiej. Z gory dzieki za pomoc

stone
08-03-2007, 22:44
Oj, nie szukało się w pomocy:) Z racji młodego stażu panel admina->system->global check-in , ale na zaś szukac:)

Adam_eM
09-03-2007, 09:43
No dobra, to zadzialalo, dzieki. Tyle ze nadal nie mam mozliwosci dodawania/zmieniania pozycji bo mi sie te ikonki nie wyswietlaja :)

stone
09-03-2007, 22:14
A nie instalowales czegoś ostatnio? W czasie gdy przyciski te przestały działać? Sprawdź jeszcze czy tak jest po różnymi przeglądarkami