PDA

Zobacz pełną wersję : Dodatkowy widok modułu



maxik33
24-04-2015, 21:53
Witam. Mam pytanie - jak utworzyć dodatkowy widok modułu ( dokładnie chodzi mi o widok modułu mod_js_table komponentu Joomsport ). Chciałbym z panelu modułu móc wybierać między dwoma widokami : standardowym i dodatkowym.

zwiastun
24-04-2015, 23:00
Stworzyć układ alternatywny: http://wiki.joomla.pl/Nadpisywanie_szablonem_i_uk%C5%82ady_alternatywne

maxik33
26-04-2015, 10:31
Niby tak , przestudiowałem artykuł kilka razy , ale dalej nic wskórałem. Do katalogu templates/moj_szablon/html/mod_js_table wklejam zmodyfikowany plik standardowego widoku modułu mod_js_table ( np.tabela.php ) i nie wiem , w jaki sposób go wybrać z opcji wzbogaconych w panelu administracyjnym modułu. Trzeba coś jeszcze dodać lub zmodyfikować ?

zwiastun
26-04-2015, 15:02
Artykuł wyjaśnia te kwestie bardzo dokładnie. Aby dysponować alternatywnym układem modułu, trzeba użyć własnej nazwy widoku (i tym samym pliku definiującego układ). Alternatywny układ pojawi się do wyboru w Opcjach rozszerzonych modułu..

maxik33
26-04-2015, 18:46
Nie chcę być natrętem , ale użyłem własnej nazwy widoku ( tabela.php ), wkleiłem go do odpowiedniego katalogu templates/moj_szablon/html/mod_js_table i nie widzę go w "Opcjach wzbogaconych" modułu. Mam podać link ?

zwiastun
26-04-2015, 19:35
Trudno mi polemizować - widzisz, co widzisz. Nie sądzę jednak, żeby ten moduł zachowywał się inaczej, niż inne. Możesz przesłać dane dostępowe na PW, zobaczę.