PDA

Zobacz pełną wersję : Problem z logowaniem do zaplecza - tylko z jednego kompa



ROMeeO
07-05-2015, 14:06
Witam,

Mam problem z zalogowaniem się do zaplecza. Mogę się do niego zalogować tylko z jednego kompa, więc zgaduję, że z jednego IP. Próba logowania z innych kompów powoduje odświerzenie strony, bez żadnych komunikatów o błędnym użytkowniku czy haśle. Nie grzebałem nic w plikach, próbowałem przez tabelę extensions (enabled = 1) ale w sumie bez sensu bo przecież mogę się zalogować ale tylko z jednego IP. Na pozostałych kompach z których probowałem się zalogować wyczyściłem cały cache, ale nie pomogło. W akcie desperacji póbowałem nawet logowania przez IE, ale efekt ten sam. NIe bardzo wiem gdzie można pogrzebać żeby rozwiązać problem. Pomocy!

maskodka
07-05-2015, 15:26
Utwórz nowego uzytkownika i sprawdz czy tez jest problem?

ROMeeO
18-05-2015, 11:22
Utworzenie nowego użytkownika nic nie dało. Tzn. dalej mogę się logować tylko z jednego kompa (tego na którym tego użytkownika założyłem). Normalnie amba, fatima, czarna magia...

tomaszek83
18-05-2015, 13:33
nie masz czasem jakiegoś rozszerzenia firmy trzeciej zabezpieczającego przed logowaniem z innych adresów IP?

qrdziel
20-05-2015, 09:03
Na lokalnym kompie? Czy zdalnym? Może spróbuj przeglądarki torbrowser.

komodore
20-05-2015, 12:00
Bywało tak w AZ. mod_security był przyczyną blokowania części zapytań z konkretnego ip.

Wysłane z mojego SM-G357FZ przy użyciu Tapatalka