PDA

Zobacz pełną wersję : Błąd pakietu językowego 3.4.1.1



metmusic
10-05-2015, 19:51
Najnowszy (na obecną chwilę) pakiet językowy nie instaluje się (ani z archiwum ani z bezpośredniego linku ani z instalatora języków):
8268

Po ręcznym wgraniu zawartości wyskakuje mimo wszystko komunikat o nowej aktualizacji ale średnio po polsku :) :
8269
Ten komunikat niestety mnie cały czas zadręcza i nie chce zniknąć (po manualnym wgraniu plików admin oraz site) mimo, że wersja jest 3.4.1.1:
8270

Próbowałem na ok 5 różnych stronach na systemie J! 3.4.1

Gall Anonim
10-05-2015, 20:05
A wiesz do czego służy mechanizm wykrywanie?

metmusic
10-05-2015, 20:18
Myślę, że ironizowanie nie wnosi nic do wątku. Zrobiłem setki instalacji, dziesiątki stron i wersji językowych. Wiem do czego służy każda funkcja w tym systemie - wykrywanie, również. Nic nie dało.
Poza tym nie chodzi o doraźne załatwienie problemu, a zweryfikowanie czy wszystko jest w porządku z archiwum instalacyjnym opublikowanym pod adresem http://joomlacode.org/gf/download/frsrelease/20050/162337/pl-PL_joomla_lang_full_3.4.1v1.zip.

Może jakaś merytorycznie przydatna odpowiedź się pojawi w wątku? Uzupełnienie: Instalacja starszych wersji językowych odbywa się z pełnym powodzeniem. Tylko 3.4.1.1 robi problemy.

Przy próbie aktualizacji:
8271

Gall Anonim
10-05-2015, 22:18
Expercie - każdy mierzy świat swoją miarą - to tak w ramach moich ironii i twoich mądrości.
Faktycznie jest problem i należy to poprawić (z plikami xml).
Co do reszty - poczekaj na inną pomoc bo mi się nie chce - w każdym razie jakoś tak przy setkach instalacji powinieneś znać najstarsze biorąc pod uwagę fakt iż jesteś na tym forum dużo dłużej niż ja- czyli nadpisywanie ftp z rozpakowanej paczki - akurat ta działa bezproblemowo. Zresztą nie tylko ta.
Więc problem zgłoszony i czekaj aż go rozwiążą skoro żadna ze znanych ci metod nie działa.
Pzdr
P.S. Złośliwy robię się dopiero jak czytam wypowiedzi analogiczne do twoich.

metmusic
10-05-2015, 22:55
jak wspomniałem - manulanie wszystko mi się udało. Chciałem tylko potwierdzenia czy tylko ja mam błąd czy to ogólny błąd. Tyle. Można zamknąć ten wątek

zwiastun
11-05-2015, 03:35
Dziękuję za zgłoszenie. Błąd został naprawiony.