PDA

Zobacz pełną wersję : problem po przeniesieniu strony przez Akeeba



soulman
12-05-2015, 12:20
Wydaje mi się, ze to właśnie ten komponent jest odpowiedzialny za dziwny problem.

To już w sumie nie pierwszy raz, kiedy z serwera testowego przenoszę stronę na finalny serwer poprzez Akeebę.

Po przeniesieniu wszystko jest ok, strona działa, ale...
Podczas pracy na zapleczu, co chwile wylogowuje mnie. Czas sesji jest oczywiście ustawiony na odpowiadający mi, czyli 20 minut, ale i tak się cuda dzieją.

Ktoś może się spotkał z takim problemem?

Joomla, Akeeba i Kickstart w najnowszych wersjach.

Bazyl
12-05-2015, 12:29
Cześć,



Wydaje mi się, ze to właśnie ten komponent jest odpowiedzialny za dziwny problem.
To już w sumie nie pierwszy raz, kiedy z serwera testowego przenoszę stronę na finalny serwer poprzez Akeebę.

Już parę razy przenosiłem Akeebą witryny i taki przypadek mi się nie zdarzył :-)

Karol99
12-05-2015, 15:56
Sprawdź w confguration.php zmienne public $cookie_domain i public $cookie_path - powinny być puste (czyli nie zawierać nic pomiędzy apostrofami '')

soulman
12-05-2015, 16:07
Są puste

olexmo
20-05-2015, 23:06
Witam. Ja przez akeebę przeniosłem stronę z serwera na serwer i wyświetla mi się tylko strona "testowa" (
Pierwszy plik startowy musi mieć nazwę: index.html lub index.htm lub index.php itp.
W przypadku braku pliku startowego, wyświetli się w przeglądarce błąd 403.)
Co począć dalej?

zwiastun
20-05-2015, 23:28
Co to znaczy: "przez akeebę przeniosłem stronę"? AkeebaBackup służy do wykonywnia kopii zapasowej. Do odtwarzania służy Kickstart.

komodore
21-05-2015, 00:59
Podczas pracy na zapleczu, co chwile wylogowuje mnie. Czas sesji jest oczywiście ustawiony na odpowiadający mi, czyli 20 minut, ale i tak się cuda dzieją.

Ktoś może się spotkał z takim problemem?

Jaki serwer?
Czy masz wyłączone buforowanie w przeglądarce?
Czy próbowałeś z innego IP?

Wróżek tu nie ma, więc jak chcesz pomocy to udziel informacji, które coś wniosą do tematu. Jak nie wiesz co może pomóc, to poczytaj to http://forum.joomla.pl/showthread.php?21594-PPA-PRZECZYTAJ-TO-Pomocnik-pisania-post%C3%B3w.

Przy dobrze skonfigurowanym serwerze nie miałem nigdy problemów z akeeba, a przenosin miałem setki.

olexmo
21-05-2015, 12:51
@Zwiastun, masz rację przez Kickstart.