PDA

Zobacz pełną wersję : Formularz kontaktowy - niewidoczny



ppwg
13-05-2015, 09:35
Witam,

Jeśli chodzi o Joomle to jestem jeszcze zielony i pewnie pytanie będzie trywialne. Poszukałem na forum ale nie znalazłem odp. Mianowicie kiedyś zleciłem wykonanie prostej strony www i na jednej z podstron jest "Kontakt" na samym dole strony po wszystkich informacjach umieszczony jest formularz z kontaktowy z paroma polami do wypelnienia, ale gdy wchodzę do edycji danej strony to tekst kończy się na danych ogólnych a formularza nie widać. Proszę o pomoc ponieważ muszę dokonać zmian w formularzu.


Pozdrawiam
Jacek

Bazyl
13-05-2015, 10:02
Cześć,

Niestety nie podałeś linku do strony, więc nikt Ci nie podpowie.
Zapytaj tego, kto zrobił prostą stronę www, jak ją zrobił - tak będzie najprościej.

zwiastun
13-05-2015, 11:20
ale gdy wchodzę do edycji danej strony to tekst kończy się na danych ogólnych a formularza nie widać
Niestety, Twoja wiedza na temat Joomla jest tak mała, że musisz ją najpierw uzupełnić do poziomu, na którym będzie się można z Tobą komunikować.
W Joomla nie edytujemy stron, więc kiedy piszesz: "gdy wchodzę do edycji danej strony to tekst kończy się...", to - niestety - pleciesz trzy po trzy.

Formularz kontaktowy może być osadzony na stronie albo za pomocą modułu, albo za pomocą komponentu, albo za pomocą dodatku w artykule. Musisz się wiec najpierw dowiedzieć, za pomocą czego jest udostępniany.