PDA

Zobacz pełną wersję : Po migracji do Joomla 3.4.1 nie mogę się ponownie zalogować na zaplecze



waldi26
18-05-2015, 12:29
Problem jest taki że po aktualizacji z 2.5.28 do 3.4.1 - nie mogę się ponownie zalogować na zaplecze. Tzn aktualizacja przebiega bez błędów, strona się wyświetla ale to pierwszy i ostatni raz kiedy widzę zaplecze wersji 3.4.1 - po wylogowaniu z zaplecza mam cały czas komunikat niepoprawnego logowania
"BłądNieprawidłowa nazwa użytkownika lub hasło albo nie masz u nas jeszcze konta."

waldi26
18-05-2015, 13:38
Nie mogę też utworzyć ani edytować kont pod 3.4.1 - próbowałem utworzyć nowe konto pod 3.4.1 - po naciśnięciu zapisz nic się nie dzieje

waldi26
18-05-2015, 14:45
Problem rozwiązany, ale szczerze nie wiem dokładnie co go spowodowało bo wykonałem kilka rzeczy naraz - najprawdopodobniej chodziło o nieodintsalowany stary plugin przeciwko atakom bruteforce - zresztą odinstalowałem wszystkie w tej chwili niepotrzebne rozrzerzenia.
A na niedziałające przyciski Zapisz - jak znalazłem na zagranicznym forum - pomogło po prostu wykasowanie cache'u przeglądarki