PDA

Zobacz pełną wersję : Problem z Warning: include_once(): Unable to allocate memory for pool.



fojtek21
20-05-2015, 21:50
Wczoraj na mojej stronie pojawił się komunikat niemal całkowicie ją zasłaniający i zmieniajacy jej layout: Warning: include_once(): Unable to allocate memory for pool. Nastepnie napisane są linie skryptu z błędami np in /home/webmaster/adonei/public_html/plugins/system/yt/yt.php on line 28 Szukałem w internecie internecie różnych rozwiazań, nawet żeby usunąć trochę modułów problem w tym, że nie mogę dostać się nawet na zaplecze, gdyż w pasku adresu ukazuje się wspomniany komunikat.
Bardzo proszę poradźcie mi!

Karol99
21-05-2015, 23:00
W standardowej j! 2.5 nie ma pluginu, który by używał takiego katalogu.

Przypomnij sobie, czy coś takiego doinstalowywałeś. Spójrz na zawartość katalogu przez ftp. Jeśli taki plugin rzeczywiście instalowałeś - wyłącz go przez bazę danych (najpierw zrób kopię bazy, a nawet dwie!). Zrobisz to odszukując rekord dotyczący tego pluginu w tabeli xxx_eztensions (zamiast xxx - Twój prefiks bazy danych), w kolumnie 'enabled' zmień 1 na 0.

Jeśli nie instalowałeś takiego rozszerzenia - prawdopodobnie miałeś nieproszonych gości na stronie :( Wtedy szukaj na wiki "witryna po włamaniu"...

fojtek21
22-05-2015, 14:28
niestety, to chyba ta druga opcja. Dzięki za pomoc!

Karol99
22-05-2015, 20:01
Zdradź, poproszę, jaką miałeś dokładnie wersję J!?

fojtek21
19-06-2015, 14:04
2.5.28