PDA

Zobacz pełną wersję : Portal z filmami o miłości



MoniaLisa
27-05-2015, 16:07
No cześć ciepłe kluchy. To mój pierszy temat więc proszę się nie spinać. Pociągnęłam joomlę z Waszej strony i wypakowałam na kompie. Mam duży dysk i sporo ramu. Procek teżniczego sobie. Wypakowałam archiwum i kliknęłam 2 razy na install czy jakoś podobnie i nic się nie instaluje ale to nic.

Chciałam z psiapsiółami zrobić portal z filmami o miłości. Co polecacie żeby to hulało? Buziaki.

Winnetou
27-05-2015, 17:13
Primo: Zakupić jakiś hosting na tą swoją stronę bo nie sądzę aby twój komp mógł robić jako serwer
Duo: Rozejrzeć się za jakimś szablonem wizualnie pasującym do gustów i tematyki: www.joomla-overview.eu/szablony-graficzne (http://www.softdesign-studio.pl/szablony-graficzne)
Secundo: Wdrożyć szablon (najlepiej w tzw. wersji Quickstar) na zakupione konto hostingowe.

Przy odrobinie szczęścia i lekturze kilku artykułów lub obejrzeniu jakiegoś tutoriala masz szansę postawić stronkę o jakiej marszysz

Lub dział zleceń :)
Polecam się

Gall Anonim
27-05-2015, 23:03
W pierwszym momencie stwierdziłem iż nie ma sensu reagować na impertynencje Kluseczki która zawitała na forum i błysnęła daleko posuniętą znajomością zasad savoir vivre - po prostu niektórzy tak mają :blink: Jednak ze względu na fakt iż otrzymałem reprymendę co do braku należytej staranności nadzoru nad zachowaniami na forum co wynika poniekąd z pełnionej roli moderatora - udzielam Ci Kluseczko ostrzeżenia i zwracam się z sugestią zmiany formy wypowiedzi na forum, tutaj jest odrobinę inaczej niż w twojej piaskownicy. Jako premię funduję 10 punktów karnych - i ostrzeżenie - albo skorygujesz formę wypowiedzi, albo się pożegnamy.

MoniaLisa
28-05-2015, 16:34
Jusz się tak nie spinaj misiek. Napisałeś dużo, ale nic w odpowiedzi na moje pytanie. Ogarnij się i podpowiedz bo utknęłam.

Gall Anonim
28-05-2015, 21:01
@MoniaKlusia - misiaczek się spiął pa pa do koleżanek powracasz na 90 dni - zobaczymy czy ochłoniesz - czy też jesteś niereformowalna banik :-)