PDA

Zobacz pełną wersję : Forum Kumena



marzatela
01-06-2015, 21:21
Witam to moj pierwszy post na tym forum, dopiero uczę się tu poruszać, więc jeśli zrobię cos nie tak, proszę o wyrozumiałość.
Mój problem dotyczy forum Kumena na Joomli 3.4.1. Znaczna część jest spolszczona, ale niestety nie wszystko. Czy gdzieś znajde wersję w pełni po polsku? Gdzie ewentualnie szukać?

Gall Anonim
01-06-2015, 23:45
Jeżeli spolszczenie jest niepełne i nie możesz go znaleźć dla tej wersji rozszerzenia (Kunena) masz trzy możliwości:
1. Zlecasz komuś przetłumaczenie.
2. Czekasz aż ktoś to zrobi i udostępni,
3. Tłumaczysz samodzielnie wykorzystując do tego celu chociażby rozszerzenie localise.

marzatela
02-06-2015, 07:17
Dzięki piękne, spróbuję skorzystać z localise (nie wiedziałam, że jest takie rozszerzenie).

Azot
05-06-2015, 12:39
Z tego co widzę tłumaczenie jest w 92% ukończone (https://www.transifex.com/projects/p/Kunena/language/pl/). Spróbuj pobrać tłumaczenie z transifex.

marzatela
07-06-2015, 08:11
Dzięki, ale skorzystałam z rady Galla Anonima, zainstalowałam localise i wszystkie braki tłumaczeń aktualizuję w ten sposób.
Wiem, że większość jest automatycznie przetłumaczona, ale ze względu na grupę docelową forum, zależy mi na tym, aby całość była w języku polskim.

zwiastun
07-06-2015, 16:36
Wiem, że większość jest automatycznie przetłumaczona
Automatycznie? Tłumaczenia na Transifex nie są automatyczne, chociaż zdarza się, że tłumacze się wspomagają tłumaczeniem automatycznym.

marzatela
07-06-2015, 16:58
Przepraszam, nieprecyzyjnie się wyraziłam. Chodziło mi o to, że po instalacji forum, większość jest w języku polskim.