PDA

Zobacz pełną wersję : Rozszerzenia - czy istnieją jeszcze jakieś linki?



stokrotka_pensjonat
03-06-2015, 23:24
Witam!
Tytułem wstępu chciałbym zaznaczyć, że to forum dało mi dużo przydatnych informacji i liczę na to że i tym razem będziecie mi w stanie pomóc.
Otóż szukam dodatków do Joomla 1.5. Byłem już na stronie http://extensions.joomla.org/ ale niestety moduły bądź komponenty nie są już dostępne tam do ściągnięcia. Moje pytanie jest następujące, czy ktoś z Was drodzy koledzy i koleżanki dysponuje adresem który będzie mnie w stanie poratować?

P.S. Wiem, że używa się już Joomla 3.X... ale niestety mój "informatyk" postawił mi stronkę na starym systemie a ja musze koniecznie coś do niej dodać i nie wiem skąd mam wziąć jakieś np. dodatki.
Informatyk telefonów nie odbiera a ja nie ukrywam wydałem bardzo ładną sumkę na jego pracę i powiem szczerze że nie stać mnie na kolejne opłaty dotyczące migracji do nowszych wersji, bądź budowania całej strony od nowa.

Jeżeli ktoś będzie mi w stanie pomóc to będę dozgonnie wdzięczny.

Pozdrawiam Adam.

Jdwind
04-06-2015, 04:18
Może poszukaj dodatków, ale na stronach ich producentów. Jeżeli znajdziesz na JED coś, co Ci odpowiada, przejdź na stronę autora i - jeśli ma - ściągniesz wersję dla Joomla 1.5. W przeciwnym wypadku raczej będzie problem. Możesz zapytać na forum o konkretny dodatek, niektórzy mają na dyskach jeszcze starsze wersje.

GOGOKOM
12-06-2015, 09:26
To może raczej zadaj pytanie nie gdzie szukać ogólnie tylko czego szukasz, wielu z nas ma stare dane na wszelki wypadek może ktoś akurat podeśle Ci zabytek :)