PDA

Zobacz pełną wersję : zmiana szablonu dla grupy użytkowników



-Marcin-
05-06-2015, 14:43
Witam.
Prowadzę szkolną stronę. Na głównej stronie jest wyświetlany film. Przy wizycie pierwszy raz na stronie ładnie to wygląda, ale jak ktoś wchodzi po raz kolejny (np. codziennie) to ten film już denerwuje. Chciałbym go wyłączyć przy kolejnych odiwedzinach strony.
Wymyśliłem, że dla zarejestrowanych użytkowników (po zapamiętaniu hasła przez przeglądarkę uruchamia się strona z zalogowanym użytkowinkiem) będzie uruchamiany inny szablon (bez filmu). Kombinowałem, szukałem ale nie znalazłem jak można dla wybranej grupy przypisać inny szablon lub ewentualnie może jest inne rozwiązanie tego problemu?

qrdziel
05-06-2015, 15:05
Ale szablon można przypisać do pozycji menu. Musisz utworzyć dwie opcje menu home, jedna dla wszystkich z filmem I drugi tylko dla zarejestrowanych bez filmu.

trzepiz
05-06-2015, 15:08
Niestety nie wiem jak wyświetlany jest ten film .. to materiał wideo osadzony w artykule? Moduł?

-Marcin-
05-06-2015, 15:16
Dzięki za odpowiedź, ale nie dokładnie o to mi chodziło. W opisany sposób mogę różny szablon przypisać do różnych pozycji menu. Nie ma tutaj znaczenia w jakiej grupie jestem.
Chodziło o to by jeden szablon wyświetlał się dla jednej grupy (niezalogowanej) na wszystkich podstronach i inny szablon dla drugiej grupy, na wszystkich podstronach.

Film osadzony jest w szablonie http://www.zsdobrzenwielki.pl/

Gall Anonim
05-06-2015, 18:05
chameleon - rozszerzenie komercyjne - załatwi problem

-Marcin-
05-06-2015, 19:53
Chyba właśnie o to chodziło, ale dawać 30 USD za jedną funkcję: "Use a different template [...] depending on which group the user is in".
No nic, jak nie znajdę niczego tańszego to może się skuszę.
Dziękuję!