PDA

Zobacz pełną wersję : Zakończ publikowanie - wygasa



alkalkalk
12-06-2015, 11:25
Cześć
Użytkoniwcy dodają ogłoszenia. Wybierają zakończ publikowanie i jakąś datę. Po tej dacie niezalogowani nie widzą ogłoszenia - tak ma być. Jednak po zalogowaniu widać informację z artykułem Wygasa. Aby i dla nich nie był widoczny artykuł muszę go przerzucić do kosza. Czy da się tak zrobić aby i zalogowani nie widzieli wygasłych artykułów?
Dziękuję

Gall Anonim
12-06-2015, 12:33
Masz coś namieszane z ACL - posprawdzaj poziomy dostępu i przełącz na zwykły szablon bo już kiedyś widziałem taki dziki myk którego nie chciało mi się rozpracowywać ale wynikał z szablonu, no i sprawdzaj przez zwykłego zarejestrowanego a nie wyżej.

alkalkalk
12-06-2015, 13:46
tak
Użytkownicy mają uprawnienia do zmiany stanu bo w przeciwnym razie nie umieszczali by domyślnie ogłoszeń jako opublikowanych.
Zmiana tego używa "Wygasa" jednak nie dodaje domyślnie ogłoszeń. Nie ma jakiegoś innego rozwiązania?
dzięki

Gall Anonim
12-06-2015, 14:03
Tak się składa że przy takich uprawnieniach będziesz miał dokładnie tak, bo wygasa to stan z którego można przywrócić. Więc albo dajesz niższa uprawnienia albo zostaje tak jak jest.
Można to oczywiście zmienić ale wymaga to ingerencji w kod.

alkalkalk
15-06-2015, 09:14
Szkoda
A najgorsze jest to, iż nie da się sortować w Zapleczu według artykułów które wygasły - trzeba ja wyszukiwać i ręcznie wyrzucać.
dziękuję

- - - Updated - - -

Znalazłem dodatek AutoArchive http://extensions.joomla.org/extensions/extension/authoring-a-content/archive/autoarchive
Jest w nim opcja "wrzuć kategorie do kosza" po ich wygaśnięciu wrzuca artukyły tych kategorii do kosza (wpisujemy id kategorii po przecinku czy li np 23,25).
Może się komuś przyda