PDA

Zobacz pełną wersję : Problem z wyświetlaniem dodanych zdjęć



chuchu
12-06-2015, 11:49
Witam,

Administruje firmową stronę. Są na niej dwie galerie z realizacjami i materiałami. W oby dwóch wczytałem parę nowych zdjęć. Wchodzę na stronę i okazuje się, że w jednej galerii zdjęcia się wyświetlają, a w drugiej nie.

Próbowałem również usunąć zdjęcie z galerii, w której występuje ten problem. W joomli zdjęcie się nie wyświetla, ale na stronie nadal jest widoczne.

Ostrzegam, że mam pierwszy raz do czynienia z Joomlą, a że w firmie brakuje osób ogarniających komputer to zaszczytna funkcja obsługi strony przypadła mi.

Gall Anonim
12-06-2015, 12:30
No nie, jak słowo daję już się boję


Ostrzegam, że mam pierwszy raz do czynienia z Joomlą, :-)
Kolego - a regulamin żeście byście przeczytaliście?
Gdzie jest link do strony?
Gdzie jest nazwa galerii?
A tak na marginesie posprawdzaj sobie jako osoba ogarnięta z komputerem kwestie pamięci podręcznej tak witryny jak przeglądarki.
Pzdr

chuchu
12-06-2015, 13:06
Strona: www.dunkam.pl
Galeria: GALERIA PŁYT
Pamięć podręczna witryny jak i przeglądarki czysta. Próbowałem również wstawić zdjęcia za pomocą IE, problem się powtarza.

Gall Anonim
12-06-2015, 14:06
Pytałem jaki rozszerzeniem wykonana jest galeria a nie jak nazwano samą galerię zdjęć.
No i ...
rozszerzenia mogą mieć swoją własną pamięć podręczną, szablon, może również być zainstalowane rozszerzenia trzecie do tego celu.

chuchu
12-06-2015, 14:23
Nie jestem pewny czy o to chodzi: /home/dunkam/domains/dunkam.pl/public_html/images/materials