PDA

Zobacz pełną wersję : Odświeżanie strony po wpisaniu hasła do zaplecza



kaziudziad
15-06-2015, 13:18
Witam wszystkich,
Od 3 dni męczę się z zalogowaniem do zaplecza.... Co by się nie wpisało za hasło to strona się odświeża zamiast wyświetlić komunikat o niepoprawnym haśle, albo po prostu ładując zaplecze
Próbowałem odświeżać z backup całą stronę. Cofałem się nawet 2 backupy do tyłu gdzie na 100% wszystko działało i problem jest dokładnie taki sam. Próbowałem logować z 2 różnych komputerów podpiętych do innej sieci (w pracy i w domu)

Początkowo myślałem, ze to problem tylko braku komunikatu, ale wpisałem chyba wszystkie kombinacji haseł jakie tam mogły być użyte po 10 razy każdą i nic... cały czas tylko się odświeża;/

Do innego zaplecza loguje się normalnie tylko w jednym przypadku mam problem.

Błagam o radę

komodore
15-06-2015, 14:35
Jaki adres, jaki serwer, czy komputery były w różnych sieciach, co masz w logach Joomla i serwera ...?

Wysłane z mojego SM-G357FZ przy użyciu Tapatalka

kaziudziad
15-06-2015, 14:56
stawiałem sobie na razie testową stronę w ramach nauki i teraz jest backup dosyć stary wrzucony, na stronie praktycznie nic nie działa ale i tak chciałbym mieć jednak możliwość zalogowania do zaplecza
logowanie do zaplecza:
http://chemarkutno.pl/test/administrator/

pisałem, że komputery były w różnych sieciach. Nie wiem gdzie znaleźć logi, nie używałem tego nigdy ^^

komodore
15-06-2015, 19:28
Sprawdź, czy w folderze administrator masz jakiś plik typu error_log, jeśli nie, to musisz sprawdzić w konfiguracji konta hostingowego ścieżkę i nazwę pliku.
W configuration.php znajdź i ustaw
public $error_reporting = '6135'; ustawi to logowanie na najwyższym poziomie, a w
public $log_path = masz podaną ścieżkę do plików z logami Joomla.
Być może administratorzy serwera robili jakieś zmiany w konfiguracji więc też się dowiedz.

kaziudziad
15-06-2015, 20:36
na tym samym serwerze mam postawioną inna stronkę i tam logowanie działa całkiem normalnie więc raczej nic nie mogli zmienić w taki sposób, aby jedna działała, a druga nie.

Wpisałem error_reporting 6135.
pod ścieżką podaną w log_path są dwa pliki:
index.html który zawiera jedną linijke: <!DOCTYPE html><title></title>
oraz jakiś śmieć od b2jcontact, który ma 0KB

komodore
16-06-2015, 15:47
raczej nic nie mogli zmienić w taki sposób, aby jedna działała, a druga nie.
Dla chcącego nic trudnego.

Zapytaj hosting w tym temacie, może rozwiążą Twój problem. Jeśli nie, poproś o logi z serwera skoro nie możesz ich znaleźć.

Przywróć backup w JAMP i sprawdź czy wszystko działa. Jeśli działa to ewidentnie problem serwera.

kaziudziad
21-06-2015, 20:36
odpuściłem sprawę. Założyłem stronkę od nowa. Poszło mi z tym dużo szybciej niż wcześniej. Nie zmienia to faktu, że z ciekawości chętnie bym się dowiedział czemu tak się stało. Szkoda mi jednak czasu na reanimowanie trupa.