PDA

Zobacz pełną wersję : Nie można wyłączyć witryny



kscar
18-06-2015, 10:20
Bardzo proszę o pomoc laikowi.
Zainstalowaną mam Joomlę 3.4.1 na serwerze nazwa.pl.
Nad witryną pracuję i nie jest jeszcze gotowa ale pojawił się problem z jej wyłączeniem.
Mimo ustawienia w PA witryny na wyłączoną jest ona nadal publicznie widoczna.
Wpisy w pliku "configuration.php" są prawidłowe:

public $offline = '1';
public $offline_message = 'Witryna w trakcie budowy<br /> Zajrzyj wkrĂłtce';
public $display_offline_message = '1';

Bardzo proszę o pilną pomoc i sugestię jak przywrócić funkcjonalność wyłączania i włączania witryny w PA.
Trochę się napracowałem i chciałbym uniknąć konieczności instalacji wszystkiego od zera :(

Z góry dziękuję

komodore
18-06-2015, 14:50
Coś nie tak z polskimi znakami - sprawdź kodowanie pliku configuration.php powinno być utf-8 bez BOM (ansi as utf-8).

Po jakim czasie od wyłączenia nie ma zmian?
Czy sprawdzałeś z innej przeglądarki albo innego komputera?

Często cache serwera albo przeglądarki może powodować takie efekty - zamiast podawać nową wersję strony, podaje z pamięci podręcznej.

kscar
18-06-2015, 15:57
Coś nie tak z polskimi znakami - sprawdź kodowanie pliku configuration.php powinno być utf-8 bez BOM (ansi as utf-8).
I jest. Skopiowałem kawałek żywcem z notatnika i tak to wygląda ale w rzeczywistości jest OK.


Po jakim czasie od wyłączenia nie ma zmian?
Po dobie a ściślej po ok 13 godzinach.


Czy sprawdzałeś z innej przeglądarki albo innego komputera?
Sprawdziłem


Często cache serwera albo przeglądarki może powodować takie efekty - zamiast podawać nową wersję strony, podaje z pamięci podręcznej.
Wiem, sprawdziłem na innej przeglądarce (nawet w smartfonie) i jest tak samo. Witryna włączona mimo wyłączenia w PA.

komodore
18-06-2015, 17:06
Ustaw raportowanie błędów na maximum i przełącz parę razy off/online. Sprawdź co masz w logach.

Jak nic nie znajdziesz, to zainstaluj twoją wersję Joomla (pełną paczkę), tak jak dodatek.

Na JAMP i na AZ nie widzę takiego problemu.

Wysłane z mojego SM-G357FZ przy użyciu Tapatalka