PDA

Zobacz pełną wersję : Authorization Required



jarenio
22-06-2015, 08:47
Witam
Od kilku dni w panelu admina nawiedza mnie błąd

Authorization RequiredThis server could not verify that you are authorized to access the document requested. Either you supplied the wrong credentials (e.g., bad password), or your browser doesn't understand how to supply the credentials required.
Additionally, a 404 Not Found error was encountered while trying to use an ErrorDocument to handle the request.


Najśmieszniejsze, że wystarczy odświeżyć stronę (czasami kilkakrotnie) aby przejść dalej, niestety jest to bardzo upierdliwe, no i błąd to błąd...
Kontaktowałem się z hostingiem, stwierdzili żebym sobie założył hasło na katalog admina, nie pomogło...
ma któryś z kolegów jakiś pomysł jak to przewalczyć ??

tomaszek83
22-06-2015, 09:21
Kontaktowałem się z hostingiem, stwierdzili żebym sobie założył hasło na katalog admina, nie pomogło...

zdradź nam co to za hosting? Czy na kopii serwisu postawionej np. na JAMP też dzieją się takie kwiatki?

jarenio
22-06-2015, 09:45
zdradź nam co to za hosting?
webd



Czy na kopii serwisu postawionej np. na JAMP też dzieją się takie kwiatki?
niestety nie wiem

jarenio
22-06-2015, 19:45
nasuwa mi sie jeszcze taka możliwość, czy tego typu błąd mógł być spowodowany częstym sprawdzaniem strony przez google ??

webd.pl
22-07-2015, 10:54
prosimy o informację zwrotną przez Panel Klienta czy powyższy błąd został rozwiązany. Pozdrawiamy