PDA

Zobacz pełną wersję : Brak możliwości zalogowania się do panelu - nie działają hasła ani loginy



balboa
23-06-2015, 11:00
Mam stronę w najnowszej wer. 3. Szablon został kupiony etc. To juz 2 przypadek taki że nie mogę się zalogować na stronę, Wczoraj było wszystko ok, ale już dzisiaj 2 super usery nie działają nie ma możliwości ze 2 razy bym wpisywał inne hasło. Ale pomyślałem ok jakiś błąd.
Zalogowałem się do php mu admina aby zmienić hasło wyszukałem user zmieniłem wstawiając MD5 i zapisałem, okazuje siuę ze nadal nie działa. Zdarzyło mi się już t 2 raz, i to nie możne być przypadek.
Co może być przyczyną.

balboa
23-06-2015, 11:46
Ne działa również dodatek Ratuj admina, zmienia się hasło ale nie mogę wpić się do strony.

komodore
23-06-2015, 17:24
Zrób kopię i sprawdź w JAMP.

balboa
23-06-2015, 17:42
Wiesz ja kopie mam, mam do niej pełny dostęp, ftp, etc. ale co tos się stało z ... własnie nie wiem pojęcia, wczoraj na niej pracowałem i było ok, a dzisiaj nie mogłem już zalogować się.

zwiastun
23-06-2015, 18:16
Miałem klucz do zamka w swoim pałacu. Otwierałem, zamykałem. Wchodziłem, wychodziłem. Aż pewnego dnia przyszedł Zły i wymienił mi zamek.
Tak może Ci się przydarzyło.
A może tylko coś się z pamięcią podziało?
Albo z tą przeglądarką, której używasz?

balboa
23-06-2015, 18:28
Zwiastun co ty mi to wierszem piszesz. ... :)

Zrobiło mi się to już 2 raz na tym szablonie. Wcześniej przywracałem kopię z poprzedniego dnia. Ale nie bede tego robił co tydzień Musze rozwiązać sytuację.
Logowałem się przez phomyadmina i (nie raz już to robiłem) zmieniłem hasło z MD5 nie podziałało. Wgrałem (bo mam dostęp do ftp) Ratuj admina hasło zmineniło się ale tez nie działa.
NIe mam pomysłu juz na to wiec napisałem na forum.

komodore
23-06-2015, 18:41
Czy czyściłeś ciasteczka i pamięć podręczną?
Co masz w logach?
Jaki serwer? Czy jest skonfigurowany pod joomla?
Co twoim zdaniem oznacza nie loguje (diokładny opis co jest przed zalogowaniem i po zalogowaniu - komunikat, czy adres strony się zgadza)?

Piszesz post to chociaż daj szansę sobie pomóc. Dzisiaj mam dobry dzień, więc jeszcze tu zajrzę

balboa
23-06-2015, 19:03
Stron na serwerze mam sporo, oznacza to ze serwer dobrze działa. Ciasteczka są wyczyszczone. Stało mi się to 2 raz wiec to nie przypadek. MOże jakiś plugin, nie wiem

balboa
23-06-2015, 22:18
Zeby nie było pytań jak zmieniam hasło w phomyadminie to robieto tak LINK (https://pomoc.home.pl/baza-wiedzy/co-zrobic-jesli-nie-pamietam-hasla-do-zaplecza-joomla/)

Jola
24-06-2015, 02:07
Sprawdź w configuration.php pola:
public $cookie_domain i
public $cookie_path
błędne wpisy powodują problem z zalogowaniem się.
"Najbezpieczniej" kiedy są puste.

balboa
24-06-2015, 08:58
public $cookie_domain i - był 50 dałem '' - jest pusty
public $cookie_path był pusty
i nadal nic

- - - Updated - - -

Znalazłem coś takiego, bede się w to wgryzał LINK (http://www.itoctopus.com/login-to-joomla-administrator-not-working-and-no-error-is-displayed) mam nadzieje ze pomoże.

balboa
24-06-2015, 10:46
To tez nic nie pomogło "zmiana" 'plg_user_joomla', 'plugin', 'joomla', 'user', 0, 1, 1, 0,

Karol99
24-06-2015, 12:38
Taka myśl: sprawdź w konsoli firebuga, czy nie wyskakują jakieś błędy...
(dawno temu miałem zainstalowany jakiś plugin, gdzie nieopatrznie zaznaczyłem działanie także na zapleczu, dodawał tam swój skrypt js i coś zazgrzytało, szczegółów nie pamiętam, ale że strona logowania zdechła - owszem)