PDA

Zobacz pełną wersję : Integracja z hurtowniami (AB oraz inne)



InteShop
24-06-2015, 11:47
Szukam testerów ;)

Stworzyłem integrację z hurtownią AB.pl która ma w ofercie RTV/AGD/IT/FOTO w sumie ponad 60 000 różnych produktów.
W prosty sposób można dodać do sklepu wybrane produkty z AB. Integracja aktualizuje na bieżąco stany magazynowe i ceny w sklepie z tymi w hurtowni. Ważne, hurtownia oferuje dropshipping, tak więc nie trzeba kupować produktów na stan, można je wysłać bezpośrednio z hurtowni do swojego klienta.
Mam możliwość stworzenia integracji z dowolną inną hurtownią, która ma ofertę w postaci cyfrowej (XML).


W związku z tym, że rozwiązanie jest nowe, szukam testerów, którzy chcieliby połączyć się z hurtownią AB. Tak, więc takie połączenie będzie można mieć za darmo.

Adams_
12-08-2015, 16:18
Zadałem pytanie na priv, ale nie doczekałem się odpowiedzi. Powtórzę więc poniżej:


1. Czy zaciągnięty produkt do AB do vm3 posiada: zdjęcia, opis, nazwę, sku?
2. Czy na początku łączy się kategorie vm3 z kategoriami AB, czy też schemat jest zaciągany z góry?
3. W jaki sposób ustalamy marżę produktów?
4. Czy produkty niedostępne (stan 0) w AB skutkuje zmianą statusu w VM3 na WCZEŚNIEJ ZDEFINIOWANY?

noras
13-08-2015, 13:06
Niestety ja też nie otrzymałem informacji jak do tej pory, choć prosiłem o informację i możliwość dokładniejszego zapoznania się z integracją.