PDA

Zobacz pełną wersję : Komponent K2



dominsg
26-06-2015, 08:21
Witam
Mam problem z k2 a polega on an tym że próbuję w module umieścić przegląd atrykułów (K2 content) i wszystko niby ok ale wygląda to bardzo słabo. Chcę żeby wyświetlał się obraz z bardzo krótkim opisem i przycisk w stylu "wejdź" który otworzy artykuł. Wiem że istnieją podszablony do k2 ale nie wiem czy można takie pobrać (szukałem i nie znalazłem) czy trzeba umieć to samemu zrobić. Jak ktoś może to proszę o pomoc.

forestman
26-06-2015, 10:48
Są dwa wyjścia.
1. Tworząc artukuł w edytorze, dość szybko oddzielasz "wtępniak" od właściwego artykułu przyciskiem Więcej. Wtedy dzielisz między zdaniami i odpowiednio dopasowujesz treści.
2. W K2 możesz też zdefiniować dla danej kategorii limit słów we wprowadzeniu. Wygląda to wtedy tak, że w trakcie zdania wprowadzającego urywa Ci tekst, albo tak konstruujesz zdania, aby zawsze zdanie wprowadzające miało np 10 wyrazów... Kategoria -> Opcje widoku Przegląd artykułów w kategorii -> Limit słów we wprowadzeniu

Gall Anonim
26-06-2015, 10:51
moduł mini K2 - odpowiednik mini front page - poszukaj - powinien być na JED :-)

dominsg
28-06-2015, 11:21
Niech Ci Bozia w dzieciach wynagrodzi;)

sonnen_x
11-08-2015, 11:58
Jak w tym module można zmienić czcionkę tytułu artykułów? Standardowa ma problem z wyświetlaniem PL znaków, np Ę.

Gall Anonim
11-08-2015, 12:13
link do strony - wówczas diagnoza