PDA

Zobacz pełną wersję : Problem na home.pl



rafalski4
03-07-2015, 22:24
Witam
Na początku chciałbym się przywitać, bo jestem tu nowy. Więc witam ;)

Kupiłem hosting i domenę na home.pl. Chciałem postawić na nim joomlę, ale jest taki problem, że coś ta joomla nie działa tak jak powinna. Głównym problemem jest to, że nie mogę zainstalować wielu szablonów, które na localhoscie działają.
Dostaję taki komunikat:
JInstaler::Instalacja: Nie znaleziono pliku instalacyjnego XML
Problem jest także z frameworkami. Np. Gantry wywala błąd po instalacji, a T3 w ogóle się nie instaluje.
Czy jest ktoś w stanie mi pomóc?
Pozdrawiam

Winnetou
04-07-2015, 15:31
A skąd wiesz że to

... joomla nie działa tak jak powinna

A może to hosting nie działa tak jak powinien ?

ariel_matrix
04-07-2015, 17:18
to raczej nie wina serwera...
zaktualizuj joomle do najnowszej...

rafalski4
04-07-2015, 23:28
A skąd wiesz że to


A może to hosting nie działa tak jak powinien ?
Źle napisałem, bo ta joomla działa poprawnie na serwerze lokalnym. Chodziło mi o to, że joomla nie chce współpracować z serwerem home.pl, albo odwrotnie :D
Instalowałem najnowszą joomlę, starsze. Chodzi mi, żeby joomla była w wersji 3.x.x. Nie chcę wracać do wersji 2.5 i 1.5.

Winnetou
05-07-2015, 06:26
home.pl to hosting dla masochistów. Jak się bardzo uprzesz to postawisz tam joomle, ale kosztem wielu godzin spędzonych na szukaniu skutecznych rozwiązań. To co na innych hostingach działa intuicyjnie i z marszu, na home.pl wymaga żonglerki nietypowymi ustawieniami. Jeśli jeszcze możesz uciekaj z home.pl na inny NORMALNY hosting.

zwiastun
05-07-2015, 11:31
Jeśli jeszcze możesz uciekaj z home.pl
Jeśli nie, szukaj na forum - jest mnóstwo wątków na ten temat

Hajmus
07-07-2015, 23:15
Jeśli nie, szukaj na forum - jest mnóstwo wątków na ten temat
Ponad 100 stron postawionych na home.pl i nie narzekam. Po prostu na każdym hostingu są jakieś smaczki.
Co do tematu. Ustaw przekierowanie domeny na "Bez separacji serwisu". Problemy znikną ;)

helski
18-02-2016, 16:08
Miałem konto jeszcze na jednym drogim hostingu - skończyło to się wywaleniem z konta, a teraz te same serwisy trzymam na hostingu 5 razy tańszym.
Nie ma co płacić za samą znaną markę, bo po co?

Msiza
04-03-2016, 10:29
Raczej sugerowała bym sporzystac z fachowej pomocy. Powodzenia.