PDA

Zobacz pełną wersję : Menu - dylemat z linkami na stronie glownej i podstronach



JaYmZ
07-07-2015, 23:57
Witam.
Czy ktos z Was orientuje sie w jaki sposob poradzic sobie z ponizsza sytuacja?
Na stronie glownej podpiety jest tzw. one page layout, w ktorym zagniezdzone sa sekcje. Po kliknieciu na wybrany element menu nastepuje scroll strony i skok do danej sekcji. W menu uzywam aliasow w stylu: #o-nas (w panelu adm. wybieram kolejno: Typ pozycji menu -> Lacza systemowe -> Lacze wewnetrzne). Natomiast na podstronach uzywam zmodyfikowanej templatki i zalezy mi, aby aliasami byly linki do pojedynczych artykulow (w panelu adm.: Typ pozycji menu -> Artykuly -> Pojedynczy artykul) - np. o-nas. Czy istnieje jakis dodatek do Joomli 3.x, ktory umozliwi mi korzystanie z laczy wewnetrznych na stronie glownej pokroju #onas (skok do danej sekcji), natomiast na podstronach w stylu o-nas (przejscie do pojedynczego artykulu)?
Jedyne, co mi przychodzi do glowy na chwile obecna, to stworzyc w ukrytym menu (nieopublikowanym) aliasy (typ: pojedynczy artykul), natomiast w drugim menu opublikowanym linki wewnetrzne i za pomoca skryptu podmieniac linki, ewentualnie nadpisac templatke komponentu (tylko ktora?) i wstawic tam stosowny kod php.
Bardzo bym prosil o pomoc.

Gall Anonim
08-07-2015, 10:28
Praktycznie możesz to zrobić na dwóch menu oraz jeden moduł menu przypisany do strony głównej drugi do wszystkich po za główną.
Pzdr

JaYmZ
08-07-2015, 11:36
Mialem niedzieje, ze jest jakis dodatek, ktory nieco usprawni proces, ktory opisalem powyzej.
W kazdym razie dziekuje za poswiecony czas i sugestie.
Pozdrawiam.