PDA

Zobacz pełną wersję : Joomla na android



gabdziol
08-07-2015, 17:30
Witam,
znacie jakieś aplikacje na androida, aby można było zarządzać swoją stroną? Znalazłem Joooid,ale jakoś nie przypadł mi do gustu.

Dzięki za pomoc.

dawidryba11
09-07-2015, 21:10
A na co Ci apka? Na malo calowym urzadzeniu pisanie artow itp to meczarnia. A jesli chcesz na tablecie to polecam normalny panel admina. Apki nie obsluguja komponentow. Nie polecam;P

Wysyłane z mojego GT-S5830i za pomocą Tapatalk 2

katarzyna_de
10-07-2015, 10:50
jest coś takiego: http://webroad.pl/cms/651-joooid-swietny-mobilny-klient-joomla-dla-androida

dawidryba11
10-07-2015, 12:03
Koledze to narzedzie nie przypadlo do gustu - napisal. :p

Wysyłane z mojego GT-S5830i za pomocą Tapatalk 2

vereb
07-04-2016, 22:19
Chciałem podbić temat (minęło trochę czasu, apki i J! się trochę zmieniły od ostatniego wpisu) i zapytać o bezpieczeństwo takich rozwiązań. Tym bardziej pod kątem J!3, który nie miał najlepszej passy jeśli chodzi o ilość włamów (przynajmniej na początku, teraz się to unormowało i uspokoiło). Zacząłem bawić się rozszerzeniem Joooid i wygląda obiecująco. Interesuje mnie funkcjonalność dzięki której dodaje arta w terenie, jak w facebook'u lub instagramie. Oczywiście J! to inna filozofia, ale przy odpowiednim przygotowaniu css'ów i uprawnień dałoby się to ogarnąć. Niestety Joooid jest zbyt rozbudowany (dla admina OK, ale dla usera który chce dodać art z front-endu, a art to tylko fota + krótki opis, to trochę zbyt rozbudowane). Zaznaczam jednak, że dopiero testuję Joooid więc może się mylę i da się okroić jego opcje zależnie np. od uprawnień usera. Macie doświadczenia z tym rozszerzeniem?

mjmartino
08-04-2016, 21:36
@vereb sprawdź JCE + profil mobile