PDA

Zobacz pełną wersję : Sigplus jak usunąć text: W galerii nie ma obrazów



gregorjan
15-07-2015, 09:19
WItam
Mam taki mały problem z wtyczką sigplus, kiedy nie mam dodanych obrazów wyświetla text: W galerii nie ma obrazów
Usunęłem go z tłumaczenia w kataogu: languages - sigplus zostawiając tylko "" , ale dalej widnieje ten text.
Jakiś pomysł?

gregorjan
16-07-2015, 18:39
Żadnych pomysłów jak pozbyć się tego napisu w przypadku braku zdjęć w folderze?

zwiastun
16-07-2015, 19:58
Odszukaj w plikach, gdzie on siedzi i go usuń. Widocznie nie usunąłeś. Przeszukanie plików dodatku to nie jest wielka sztuka, wymagająca studiów informatycznych.

gregorjan
17-07-2015, 08:12
No właśnie otworzyłem każdy plik z nazwą siplus (myślałem, że to oczywiste skoro usunęłem text z sigplus w language) ale nie widziałem nic podobnego, chyba że wywoływany jest jakimiś komendami.
no cóż pobawię się z usuwaniem pojedyńczych komend i sprawdzanie reakcji www

zwiastun
17-07-2015, 11:18
A nie ma go przypadkiem w ustawieniach?

gregorjan
17-07-2015, 18:48
niestety też już z 5raz sprawdzałem, w rozszerzenia-dodatki nigdzie indziej tego nie widzę

zwiastun
17-07-2015, 21:28
Plik core.php zawiera stałą: SIGPLUS_EMPTY, zdefiniowaną w pliku językowym.
Definicja w pliku językowym brzmi: SIGPLUS_EMPTY="Galeria nie zawiera żadnych obrazów."
Bez obrazy, ale jeśli jesteś tak dokładny, jak w tekście swojego posta, w którym piszesz o frazie "W galerii nie ma obrazów", to nie dziwię się w ogóle, że nie możesz znaleźć. Cudów nie ma, a na pewno nie ma cudów tego typu.
Takie samo tłumaczenie jest w pliku językowym modułu.

gregorjan
18-07-2015, 09:26
Dzięki Zwiastun. Też zauważyłem ten błąd i chciałem poprawić temat i treść ale.. nie mogę(nie mam takiej opcji). Tak jak nie mogę dodać ci punktu za pomoc :/
Poza tym pisałem, że w pliku językowym usunąłem tę frazę, oczywiście wyszukując poprawnie.
Może faktycznie zrobiłem kłopot dla osób chcących mi pomóc za co przepraszam.

zwiastun
18-07-2015, 11:41
Pytanie, czy problem rozwiązałeś - fraza jest tłumaczona w dwóch plikach - to może być powód, że w jednym ją usunąłeś, w drugim nie.
Kłopot, oczywiście był, bo zamiast wyszukać frazę, trzeba było przeglądać cały plik :)


Tak jak nie mogę dodać ci punktu za pomoc
Nie zbieram na chleb, nie przejmuj się :)

gregorjan
18-07-2015, 18:30
tak problem rozwiązałem usuwając definicję SIGPLUS_EMPTY z pliku core.php