PDA

Zobacz pełną wersję : Virtuemart + CDN Optima



Makik
21-07-2015, 13:04
Witam,
Poszukuję komponentu (dodatku, plugin, każdego innego rozszerzenia), które umożliwi współpracę Virtuemart 3.x + Joomla 3.x z CDN Optima (Comarchu). Współpraca ma polegać nie tylko na exporcie/imporcie produktów, ale przede wszystkim na generowaniu zamówień w Optimie na podstawie zamówienie z Virtuemart.
Alternatywnie j.w. ale zamiast Virtuemart -> Hikashop
Chętnie nawiążę współpracę na zasadach komercyjnych :)

Karol99
21-07-2015, 18:33
A próbowałeś zapytać Wujka G? Bo mnie pokazał on coś takiego... (http://www.cti.org.pl/cti_optima_integrator_virtuemart.html)

Makik
21-07-2015, 20:06
Widziałem to cudo. Niestety dość mało informacja na temat tej opcji (będę z nimi rozmawiał).
Liczyłem na kontakt z kimś kto się w to bawił, na wymianę doświadczeń, konkretną współpracę, i może stworzenie podobnego rozwiązania dla HikaShop - to by mnie bardziej interesowało.

noras
24-07-2015, 12:28
@Makkik daj znać jak coś znajdziesz. Możesz więcej napisać jak taka integracja działa?

Integracja jest w formie dodatkowego programu czy dodatku do Optimy? Bo chyba nie w formie komponentu do J!? Daj znać jeśli wiesz.

Makik
24-07-2015, 12:36
Podobno (informacja od producenta) obsługuje najnowsze wersje J! VM! i Optima. Dodatek jest instalowany na serwerze gdzie jest Optima.
Jest możliwość stworzenia podobnego rozwiązania dla HikaShop - tylko musi być więcej chętnych.

noras
24-07-2015, 13:05
Mhm czyli nie wymyślili nic innowacyjnego :)
Nie wiem jak wygląda/działa optima. Ale przyglądałem się problemowi dla Subiekta od Insertu.

Sytuacja jest ta sama, to subiekt(albo dodatek/program) wykonuje aktualizację stanów magazynowych czy zamówień w oparciu o serwer i bazę gdzie stoi sklep.
Zawsze w takim wypadku jest potrzeba jakiegoś rozwiązania które łączy program magazynowy i sklep.


Ciekawe, @Makkik daj znać jeśli będziesz testował. Jestem ciekaw.

Makik
24-07-2015, 14:20
Mam nadzieję, że klient się zdecyduje - jak zaskoczy - to dam znać :)
Nie mniej cały czas podtrzymuje poszukiwania "łącznika" dla HikaShop - ktoś coś?