PDA

Zobacz pełną wersję : White Screen of Death po zainstalowaniu wtyczki/rozszerzenia



MultiDaxio
22-07-2015, 12:35
Witam. Mam problem z moją stroną. Po próbie zainstalowania wtyczki/rozszerzenia Vinaora Visitor Counter, edytor nie przekierował mnie na tą samą stronę z informacjami i opcjami wtyczki, tylko od razu przekierował na białą stronę. Nie mogę dostać się teraz ani do poziomu administratora, ani na samą stronę. Zalogowałem się na stronie hosta przy pomocy haseł FTP i włączyłem pokazywanie błędów. Otrzymuję teraz taki komunikat:

/** * @package Joomla.Site * * @copyright Copyright (C) 2005 - 2013 Open Source Matters, Inc. All rights reserved. * @license GNU General Public License version 2 or later; see LICENSE.txt */ if (version_compare(PHP_VERSION, '5.3.1', '<')) { die('Your host needs to use PHP 5.3.1 or higher to run this version of Joomla!'); } #APS. Workaround to Capital Index.php directory index in Windows ISAPI php 5.2.x $_SERVER['REQUEST_URI'] = preg_replace("/Index.php/", 'index.php', $_SERVER['REQUEST_URI']); # /** * Constant that is checked in included files to prevent direct access. * define() is used in the installation folder rather than "const" to not error for PHP 5.2 and lower */ define('_JEXEC', 1); if (file_exists(__DIR__ . '/defines.php')) { include_once __DIR__ . '/defines.php'; } if (!defined('_JDEFINES')) { define('JPATH_BASE', __DIR__); require_once JPATH_BASE . '/includes/defines.php'; } require_once JPATH_BASE . '/includes/framework.php'; // Mark afterLoad in the profiler. JDEBUG ? $_PROFILER->mark('afterLoad') : null; // Instantiate the application. $app = JFactory::getApplication('site'); // Execute the application. $app->execute();

http://a.visadd.com/internal/reporter?v=2&subid=540248917431000000&format=0&ai=990&ctxu=http%3A//www.bonus.wloclawek.pl/&fb=false&cid=99&cbs=0.6037028096616268&sid=14567725765&terms=&keywords=&dm=bonus.wloclawek.pl&charset=ISO-8859-2&ttl=&cqt=99&loc=http%3A//www.bonus.wloclawek.pl/&dm=www.bonus.wloclawek.pl&subid=540248917431000000&um=Ads%20By%20Plus.HD_3.5V16.07&rim=true

Czy to wina wtyczki? Jak mogę się jej pozbyć, skoro nie mogę jej znaleźć w folderach w bazie danych. Usunąłem folder innej wtyczki zliczającej wyświetlenia, która nie działała, ale nic to nie dało. Z góry dziękuję za pomoc.

zwiastun
22-07-2015, 12:40
Usunięcie plików z FTP nie usuwa danych z bazy danych. Zainstalowane rozszerzenia są w bazie danych zameldowane. Trzeba je usunąć z tabeli #__extensions

MultiDaxio
22-07-2015, 13:58
Usunąłem kilka folderów z bazy danych FTP, teraz mam dostęp do poziomu administratora. Potem przeszedłem do menu Rozszerzenia > Zarządzanie, żeby usunąć wtyczkę całkowicie. Zwraca mi błąd, 'Folder nie jest ścieżką'.

zwiastun
22-07-2015, 14:54
Usunąłeś z serwera pliki, to Ci zwraca to co zwraca. Bo co ma zwracać?

MultiDaxio
22-07-2015, 15:10
Chodzi o to, że jeżeli nie usunę tych plików, które usunąłem, nie mam dostępu do menu administratora. Takie błędne koło. Jak zainstaluję wtyczkę, tracę dostęp do menu. Muszę usunąć ręcznie z serwera FTP, jak już usunę, mam dostęp i chcę dokończyć usuwanie, (bo nie widzę reszty plików tej wtyczki w FTP, a Joomla nadal widzi tą wtyczkę, że jest i jest aktywna) to nie mogę bo zwraca błąd, więc musiałbym znowu zainstalować, żeby odinstalować... jakkolwiek to brzmi, ale chyba wiecie o co chodzi.

zwiastun
22-07-2015, 15:38
1. Usunąłeś pliki = nie ma ich
2. Usuwasz rozszerzenie na zapleczu - pojawia się komunikat, bo nie ma plików.
3. Mimo,że pojawił się komunikat, rozszerzenie powinno zostać usunięte.
Jeśli nie - trzeba wejść do bazy danych i usunąć z bazy danych - skąd - już Ci napisałem wcześniej..

MultiDaxio
22-07-2015, 15:44
Wiem w czym leży problem, nie wiem tylko jak usunąć te pliki z bazy danych, ani jak się do niej dostać. Joomla 3.2.1

zwiastun
22-07-2015, 15:56
nie wiem tylko jak usunąć te pliki z bazy danych, ani jak się do niej dostać. Joomla 3.2.1
Plików w bazie danych nie ma.
W bazie danych jest zameldowane zainstalowane rozszerzenie.
Tabela, w której są meldowane (rejestrowane) rozszerzenia nazywa się #__extensions.
Jak się dostać do bazy danych administrator wiedzieć powinien, jeśli nie wie, to niech się czym prędzej dowie. Dane do bazy logowania się do bazy danych dostał od dostawcy hostingu, a reszta wiedzy jest w Internecie

MultiDaxio
22-07-2015, 16:00
Pliki z tabeli, o których mówiłeś, już usunięte. Nadal jednak strona sypie się i pokazuje błąd, który wypisałem wcześniej (btw. wycinek z index.php)