PDA

Zobacz pełną wersję : Menu Export/Import



repsol
22-07-2015, 13:41
Witam,
mam menu z bardzo dużą ilością pozycji, które chciałbym przenieść z jednego szablonu do drugiego.
Czy istnieje możliwość exportu z jednej strony i importu na drugą stronę tak aby nie tworzyć tego od nowa?
Próbowałem poszukać czegoś na ten temat w sieci ale bezskuteczne stąd prośba o pomoc.

pozdrawiam,

Karol99
23-07-2015, 19:55
Moduł wyświetlający Twoje menu przypisujesz do wybranej pozycji "drugiego" szablonu - i to wszystko...

repsol
24-07-2015, 13:16
Problem polega na tym że menu musiałoby być wyexportowane do zupełnie innej, niezależnej strony. Gdyby wszystko działo się w obrębie jednej strony to nie byłoby tematu.
Pewnie trzeba coś skopiować z jednej bazy danych i wkleić do drugiej, ale nie za bardzo wiem jak to ugryźć...

trzepiz
24-07-2015, 16:37
Jeśli to przenoszenie pomiędzy wersją 2.5 a 3.x .. albo 3.x i 3.x to polecam http://extensions.joomla.org/extension/sp-transfer

repsol
24-07-2015, 23:25
Narzedzie wygląda na idealne, ale niestety płatne. Potrzebuję tylko jednorazowo więc może byłoby jakieś darmowe? Przejrzałem wszystkie rozszerzenia tego typu i te nadające się są niestety płatne, ale może zna ktoś darmowe?