PDA

Zobacz pełną wersję : Problem z zarządzaniem USERami



radoL
24-07-2015, 11:28
Witam wszystkich na forum, długo już przeglądam tematy i problemy jednak dopiero dzisiaj postanowiłem się odezwać. Jak to mawiają - jak trwoga to do Boga. Z reguły udało mi się dzięki waszej pomocy innym użytkownikom rozwiązać powszechnie występujące problemy jednak po przeszukaniu forum nie udało mi się znaleźć odpowiedzi/rozwiązania dla mojego problemu.
Szukam jakiegoś rozszerzenia, które pozwoli mi przypisywać dostęp do danego artykułu TYLKO dla jednego użytkownika, którego oczywiście wskażę. Wiem, że mogę tworzyć oddzielną kategorię dla każdego użytkownika, jednak wolałbym tego uniknąć, ponieważ kategorie wykorzystuję do tego aby w danym artykule ukrywać/pokazywać poszczególne moduły.
Kolejny moduł, który by mnie ratował to swoiste połączenie notatnika/formularza. Chciałbym aby po wypełnieniu formularza user ciągle widział to co wpisał w foremce.
btw. śmierdzi to trochę delikatnym CRM'em ^^
Pozdrawiam i dziękuję z góry za odpowiedź,
radoL

Bazyl
24-07-2015, 11:32
Cześć,

Nie wiem, czy działa w 3.4: http://pliki.joomla.pl/katalog/artykuly-i-wiadomosci/zarzadzanie-artykulami/uzytkownik-przekierowanie-na-artykul.html

radoL
24-07-2015, 12:09
niestety nie działa ;/