PDA

Zobacz pełną wersję : Treść strony po wpisaniu cyfry za adresem domeny.



Jerry77
24-07-2015, 19:02
Właśnie odkryłem, że po wpisaniu jakieś cyfry po ukośniku w domenie np: www . mojadomena . pl/1, ładuje się strona główna, dodatkowo z artykułem przypisanym do ID 1. Czy może ktoś wie, dlaczego tak sie dzieje i jak można temu zapobiec?

trzepiz
24-07-2015, 21:10
Jakie masz ustawienia prostych adresów w konfiguracji ? Czy używasz mod_rewrite ? czy twój htaccess.txt zmieniłeś na .htaccess ??
Czy używasz jakiś dodatków do SEO ?

Jerry77
24-07-2015, 22:07
Dzięki za dodatek do 404, zaraz będę testował :) Co do obecnych ustawień, wygląda to następująco:

proste adresy: tak
przypisywanie url: tak
adresy z przyrostkiem: nie
aliasy w unikodzie: nie
nazwa witryny do tytułów stron: nie

.htacess zmieniony od początku.

Z dodatków używam RSFirewall i ByeBye Generator. Wcześniej było AdminTools, ale zrezygnowałem na rzecz tego pierwszego.
Jeśli trzeba, podam linka do strony, ale nie chciałbym, żeby było to odebrane, jako propaganda :)

Jerry77
27-07-2015, 23:58
Nikt nie ma żadnego pomysłu? Wracając do tematu - po wpisaniu nazwy domeny i cyfry po ukośniku, np: www . jakaś-domena .pl/1, ładuje się strona startowa z atrykułem. Analogicznie dla cyfr kolejnych przypisanych do ID artykułów. Można też tak: www . jakaś-domena . pl/1abcdefg, a efekt będzie identyczny :(. Generalnie powinno być 404, a nie jest - masakra :(

Jerry77
16-09-2015, 20:34
Ponawiam moją prośbę o pomoc z ww. problemem. Po wpisaniu cyfry 1, 2, 3, i 5 po ukośniku wyświetla się artykuł z takim właśnie ID. Pozostałe cyfry przenoszą do strony 404, tak jak bozia przykazała.
Podam również adres dla zainteresowanych problemem: www.mobilnydj.pl.

mjmartino
16-09-2015, 21:40
Sprawdź dokładnie swoje menu czy czasem gdzieś nie masz takiego aliasu przypisanego ;)
Sprawdź również kosz. ;)

Jerry77
16-09-2015, 22:22
Trafna uwaga, ale już sprawdzałem. Nie mniej jednak zrobiłem to raz jeszcze i nic. Nadala można wejść przez ID 0, 1, 2, 3, 5 i 15, ale dziękuję za post i + leci :up:
Ciekawe natomiast jest to, że jak wpiszę ID oraz jakieś bzdury, np.: /1jfgxghf - to też się otwiera :(