PDA

Zobacz pełną wersję : Zmiana nazwy menu (?)



mistergol
31-07-2015, 00:45
Witajcie, chciałbym zmienić nazwę "Football" na jakąś inną... Niestety nie wiem gdzie mogę to zmienić w szablonie. Czy na podstawie tego drugiego zrzutu jesteście w stanie powiedzieć, gdzie mogę znaleźć linijkę kodu bym mógł zmienić nazwę "z palca"? Zapewne jest to jakiś plik html... Proszę o poomoc. Pozdrawiam.

Gall Anonim
31-07-2015, 13:35
Nazw nagłówków i elementów standardowo nie zmienia się w szablonie a w konfiguracji na zapleczu.
Jeżeli jest to nagłówek całego menu standardowo powinna być do tego celu używana nazwa modułu(mechanizmu wykonawczego) menu - chociaż widziałem i takie realizacje gdzie był to oddzielny moduł własny html.
Jeżeli jest to element menu - jest to nazwa wynikająca z konfiguracji tegoż elementu.
Jeżeli jest to nazwa wynikająca z innego elementu - trzeba szukać - więc może podasz link do strony ponieważ be tego ciężko cokolwiek napisać.

mistergol
31-07-2015, 15:28
http://joomla.10templates.com/topball-3-free/

Gall Anonim
31-07-2015, 15:40
Ten element wygląda mi na konfigurowalny w szablonie - zerknij do szablonu - logo - tekst

mistergol
31-07-2015, 17:54
Niestety, z tego co widzę możliwość konfiguracji logo jest możliwa za pomocą konta Premium... Brak opcji logo w szablonach Czyli ogólnie w kodzie nie mam tego możliwości zmienić?